خانه / کیسه جامبو / دلایل افزایش قیمت خرید گونی جامبو دست دوم در مشهد

دلایل افزایش قیمت خرید گونی جامبو دست دوم در مشهد

خرید گونی جامبو دست دوم بسیار مقرون به صرفه می باشد. بسیاری افراد و صنایع در تبریز و مشهد و سنندج و کرمانشاه و اهواز  به دنبال خرید گونی جامبو دست دوم  و گونی ضایعاتی می باشند.

دلایل افزایش قیمت خرید گونی جامبو دست دوم در مشهد چیست؟

گونی دست دوم و ضایعاتی چه کاربردی دارد؟

 گونی جامبو دست دوم

…………..

دلایل افزایش قیمت خرید گونی جامبو دست دوم در مشهد

استفاده از کیسه جامبو جهت حمل و نقل محصولات فله و پودری در حجم زیاد کاربرد دارد. کیسه جامبو با توجه به ضریب ایمنی که هنگام تولید برای آن تعریف می‌شود قابلیت استفاده مجدد از یک تا چند بار دارد. ضریب ایمنی  کیسه گونی جامبو به صورت زیر تعریف می شود:

  1. جامبو بگ های یکبار مصرف با ضریب ایمنی ۵:۱ : این نوع کیسه جامبوبگ برای یکبار استفاده بوده و کاربرد ایمن آنها برای یکبار حمل محصول حورد تایید می باشد.
  2. جامبو بگ های با ضریب ایمنی ۶:۱ : این نوع کیسه های جامبو بگ برای دو یا سه بار مورد استفاده بوده و کاربرد ایمن آنها برای دو یا سه بار حمل محصولات مورد تایید می باشد
  3. جامبو بگ های یکبار مصرف با ضریب ایمنی ۸:۱ :این نوع کیسه های جامبو از ضریب ایمنی فوق العاده بالا برخوردار بوده و کاربرد ایمن آنها برای چندین بار حمل محصولات مورد تایید می باشد.

خرید گونی جامبو دست دوم

قیمت کیسه جامبو دست دوم در سال ۹۹ در مشهد و بیرجند و زاهدان کمی افزایش یافت. دلایل افزایش قیمت خرید گونی جامبو دست دوم در مشهد و بیرجند و دیگر شهرها به خاطر افزایش قیمت مواد اولیه و گران شدن کیسه های جامبو و کاهش قدرت خرید صنایع و معادن برای خرید گونی جامبو دست دوم اتفاق افتاد. بسیاری از صنایع و معادن به دنبال خرید گونی جامبو دست دوم می باشند که سبب افزایش تقاضا جهت خرید گونی جامبو دست دوم گردید و طبیعتاً باعث افزایش قیمت گونی جامبو دست دوم شد.

خرید گونی جامبو دست دوم

گونی دست دوم و ضایعاتی چه کاربردی دارد؟

بسیاری از محصولات با استفاده از کیسه گونی بسته بندی و حمل و نقل می گردد .کیسه های گونی پس از تخلیه به عنوان دست دوم به فروش می‌رسند. کیسه  های گونی  پاره شده که قابل تعمیر و استفاده مجدد نداشته باشد بعنوان ضایعات گونی مصرف می شود. ضایعات گونی جهت بازیافت در کارخانجات فرآوری و بازیافت زباله های پلاستیکی استفاده می شود و گرانول های بازیافتی برای استفاده مجدد در تولید برخی محصولات پلاستیکی استفاده می شود.

 گونی دست دومالبته تولید کنندگان ایزوگام از ضایعات گونی جهت تولید ایزوگام استفاده می‌کنند.

خرید گونی دست دوم
استفاده از کیسه گونی دست دوم بسیار مقرون به صرفه می باشد .در موارد مختلف بسیاری از افراد از کیسه گونی دست دوم و جامبو بگ دست دوم استفاده می‌کنند . تا هزینه های حمل و نقل و انبار کردن محصولات و مواد اولیه به صرفه باشد و هزینه های تولید جبران شود . به عنوان مثال کشاورزان و قطعه سازان و همچنین کارگران ساختمانی و معدنکاران از کیسه گونی پلاستیکی دست دوم و کیسه جامبوبگ دست دوم استفاده می کنند.

خرید گونی دست دوم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار

حتما ببینید

خرید گونی

فروش گونی پودر سنگ زیر قیمت بازار در خرم آباد

گونی پلاستیکی جهت بسته بندی و حمل و نقل بسیاری از محصولات معدنی و شیمیایی …

تماس با مشاور فروش