خانه / رول گونی پلاستیکی / پایین ترین قیمت فروش گونی جو و گندم در رشت

پایین ترین قیمت فروش گونی جو و گندم در رشت

قیمت گونی جو و گندم و برنج در شهرهای رشت و کرمانشاه و شیراز و اردبیل و دیگر شهرها معمولا در فصل تابستان افزایش می یابد. فصل برداشت جو و گندم و برنج معمولا در تابستان می باشد.

در این مقاله می خوانید؛

فرایند چاپ و دوخت انواع گونی لمینت در تهران چگونه می باشد؟

قیمت رول گونی گردباف جهت صادرات به پاکستان و افغانستان چقدر است؟

بزرگترین کارخانجات تولید گونی نمای ساختمانی در تبریز و اصفهان کجاست؟

قیمت انواع گونی جو و گندم در رشت در تابستان ۱۴۰۱ چقدر است؟

 قیمت کیسه گونی

فصل برداشت جو و گندم و برنج معمولا در تابستان می باشد. قیمت گونی جو و گندم و برنج در شهرهای رشت و کرمانشاه و شیراز و اردبیل و دیگر شهرها معمولا در فصل تابستان افزایش می یابد. قیمت گونی جو و گندم در رشت در تابستان ۱۴۰۱ با افزایش قیمت مواجه بوده و به دلیل بالا رفتن قیمت دلار و همچنین نوسانات عرضه و تقاضا، با افزایش قیمت این گونی در تابستان ۱۴۰۱ مواجه بودیم.

برای استعلام سریع قیمت به روز گونی گندم و جو با مشاورین مجموعه آوید ارتباط گرفته با مناسب ترین قیمت خریداری و با ارسال در محل تحویل بگیرید .

 قیمت کیسه گونی

فرایند چاپ و دوخت انواع گونی لمینت در تهران

لمینت چیست؟
به لایه محافظ پوششی که از جنس  پلی اتیلن می باشد و برای تولید جامبوبگ و انواع گونی های دیگر به عنوان لایه محافظتی استفاده می شود.

 قیمت کیسه گونی

گونی لمینت چیست؟

کیسه گونی پلاستیکی که از دولایه تشکیل می شود و در لایه داخلی, بافت گونی استفاده شده  که در لایه خارجی جنس پلی اتیلن قرار می گیرد. از جمله مزیت های گونی های لمینت ظاهری بهتر و کیفیتی بالاتر نسبت به گونه‌ی های ساده است. همچنین مقاومت در برابر آب و رطوبت و تنوع رنگی این محصول میباشد. دقت داشته باشید که این نوع محصول ضد آب نیست بلکه لایه محافظتی است که موجب عدم نفوذ رطوبت به داخل گونی میشود. معمولاً ضخامت گونی های لمینت بین ۱۸ تا ۲۰ میکرون متغیر می باشد.

 قیمت کیسه گونی

فرایند چاپ و دوخت انواع گونی لمینت در تهران چگونه است؟

فرایند چاپ و دوخت گونی لمینت بعد از مرحله لمینت کردن گونی به مرحله گونی بافی اضافه می‌شود .مراحل تولید رول گونی بشرح ذیل می‌باشد:

 1. مرحله ریسندگی: مواد اولیه با مواد افزودنی و رنگدانه ها ترکیب شده به صورت الیاف تولید و بر روی قرقره ها تابیده می شوند.
 2. مرحله بافندگی: که درون شاتل های گونی بافی هزاران قرقره همزمان با سرعت بالا رول گونی متناسب با ابعاد و رنگ های مشخص تولید می شود.
 3. مرحله لمیناسیون: در این مرحله لمینت کردن ،بعد از بافته شدن رول گونی انجام می‌شود به این صورت که یک لایه پلی اتیلن بر روی گونی به صورت لمینت چسبیده می‌شود.
 4. مرحله چاپ: در این مرحله متناسب با تقاضای مشتری مشخصات محصول با روش‌های متنوع بر روی رول گونی چاپ می شود
 5. مرحله برش: در این قسمت و بعد از چاپ مشخصات، متناسب با سفارش مشتری رول گونی به صورت زیگزاگ،سرد یا گرم برش زده می‌شود.
 6. مرحله دوخت: در این مرحله که بعد از برش در ابعاد مورد نظر می باشد، انتهای هر کیسه با نخ مخصوص به صورت یک یا چند لایه دوخته می‌شود.
 7. مرحله بسته بندی: این مرحله نهایی، گونی های تولید شده را در بسته های ۳۰۰ تا ۵۰۰ تایی بسته بندی می کند.

 قیمت رول گونی

قیمت رول گونی گردباف جهت صادرات به پاکستان و افغانستان

در ایران و همچنین در کشورهای مختلف استفاده از رول گونی برای پوشش نمای ساختمان کاربرد بسیاری دارد. کشورهای افغانستان و پاکستان از جمله خریداران رول گونی گردباف از ایران هستند. رول گونی جهت تولید گونی در ابعاد و سایز متقاضیان، توسط کارگاه گونی دوزی خریداری شده و خریداران از کارخانجات گونی بافی ایران رول های گونی در عرض‌های دو، سه و چهار متری خریداری می کنند. قیمت رول گونی

به عنوان نمونه آخرین قیمت رول گونی عمده‌ در ابعاد متنوع در مرداد ۱۴۰۱ به شرح ذیل بود:

 1. رول گونی ویژه عرض ۳۰ هر متر  ۱۵۵۰ تومان
 2. رول گونی ویژه عرض ۳۵ هر متر ۱۷۵۰ تومان
 3. رول گونی ویژه عرض ۴۰ هر متر ۲۱۰۰ تومان
 4. رول گونی ویژه عرض ۴۵ هر متر  ۲۳۰۰ تومان
 5. رول گونی ویژه عرض ۵۰ هر متر ۲۵۰۰ تومان
 6. رول گونی ویژه عرض ۵۵ هر متر ۲۷۰۰ تومان
 7. رول گونی ویژه عرض ۶۰ هر متر  ۲۸۵۰ تومان
 8. رول گونی ویژه عرض ۷۰ هر متر  ۳۲۵۰ تومان
 9. رول گونی ویژه عرض ۸۰ هر متر  ۴۲۰۰ تومان
 10. رول گونی ویژه عرض ۹۰ هر متر ۴۸۰۰ تومان
 11. رول گونی ویژه عرض ۱۰۰ هر متر ۵۶۰۰ تومان
 12. رول گونی ویژه عرض ۱۱۰ هر متر  ۶۰۰۰ تومان
 13. رول گونی ویژه عرض ۱۲۰ هر متر  ۶۷۰۰ تومان
 14. رول گونی ویژه عرض ۱۴۰ هر متر ۷۰۰۰ تومان
 15. رول گونی ویژه عرض ۱۵۰ هر متر ۷۵۰۰ تومان 

جهت استعلام قیمت به روز رول گونی گردبافت و قیمت گونی جو  برای صادرات به کشورهای افغانستان و پاکستان  و ثبت سفارش خرید با قیمت مناسب با مشاورین مجموعه ما تماس بگیرید و یا جهت خرید و فروش گونی  از طریق وب سایت با ما در ارتباط باشید.

 قیمت رول گونی

 

بزرگترین کارخانجات تولید گونی نمای ساختمانی در تبریز و اصفهان

از گونی نما جهت پوشش در نمای ساختمان ها و پروژه های در حال ساخت محوطه‌های اطراف آن همچنین در محوطه‌های باستان شناسی و.. و پوشش دهی مناسب آن و نیز با توجه به الزامات قانونی بسیاری از کارفرمایان و پیمانکاران استفاده می کنند. از بزرگترین کارخانجات تولید گونی نما می توان کارخانجات شهرهای تبریز ، اصفهان، رشت ، اهواز و..را نام برد.

 قیمت رول گونی

جهت استعلام قیمت عمده گونی نما و قیمت گونی جو  می‌توانید به کارخانجات گونی بافی مراجعه نموده و یا در بازار گونی شهرهای مورد نظر استعلام قیمت کنید همچنین می توانید برای استعلام قیمت عمده در سریعترین زمان به مشاوران مجموعه آوید تماس گرفته و با ارزانترین قیمت و با کیفیت مطلوب ثبت سفارش و تحویل در شهر مورد نظر خود کنید.

 قیمت کیسه گونی

قیمت انواع گونی جو و گندم در رشت در تابستان ۱۴۰۱

فروش لمینت و گونی جو و گندم برای محصولات کشاورزی در ابعاد گوناگون همچنین کاربردهای خشکبار حبوبات و.‌. کاربرد فراوانی دارد. کشاورزان در فصل برداشت گندم و جو و برنج و حبوبات در شهر های رشت و زنجان و قزوین و..  به دنبال خرید گونی قیمت مقرون به صرفه برای فروش محصول خود می باشند. برای استعلام قیمت گونی جو و گندم در ابعاد در مورد نظر و همچنین سفارش چاپ در شهر رشت و تهران و اردبیل و دیگر شهرها با مشاورین مجموعه آوید از طریق وب سایت و یا تماس تلفنی ارتباط برقرار کرده و محصول نهایی خود را با کیفیت عالی در زمان کم و در شهر مورد نظر خود تحویل بگیرید.

 قیمت کیسه گونی

گونی گندم و جو معمولا مانند گونی آرد می باشد با ضخامت متوسط. ابعاد گونی گندم و جو معمولا ۶۰ در ۹۰ می باشد و گرماژ حدود ۷۰ گرم تولد می شود. البته جهت بسته بندی گونی بذر گندم از گونی های ضخیم تر استفاده می شود . گندم و جو . ذرت و سایر نهاده های کشاورزی و دامی معمولا در کیسه گونی پلاستیکی ضخیم یا کیسه جامبو بسته بندی و حمل و نقل می شود.

 قیمت کیسه گونی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره تماس و واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidbags@
اینستاگرام: avidbags@
آدرس سایت: www.avidbag.com
پست الکترونیکی: avidbag@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

حتما ببینید

قیمت گونی ضایعاتی

تفاوت قیمت فروش گونی ضایعاتی اصفهان و زنجان

خرید و فروش گونی ضایعاتی اصفهان و شیراز و مشهد و.. بسیار رواج دارد. الزامات …

Message Us on WhatsApp