خانه / گونی پلاستیکی / خرید گونی نخاله با قیمت ارزان در شهرکرد

خرید گونی نخاله با قیمت ارزان در شهرکرد

قیمت خرید گونی نخاله در اهواز و یاسوج و شهرکرد چقدر است؟ مرکز  خرید و فروش گونی نخاله در بوشهر و بندرعباس و شیراز کجاست؟ جهت خرید گونی پلاستیکی در اصفهان و یزد و بیرجند چه کار کنیم؟ گونی دست دوم و ضایعاتی چه کاربردی دارد؟

 

در صنایع مختلف پس از تخلیه مواد اولیه کیسه های گونی مورد استفاده به عنوان کیسه گونی دست دوم مورد استفاده قرار گرفته یا به فروش می رسد. استفاده از کیسه گونی دست دوم به عنوان گونی نخاله بسیار مقرون به صرفه می باشد. بسیاری از پروژه های ساختمانی اقدام به خرید گونی نخاله جهت حمل و نقل نخاله های ساختمانی و جابجایی آن می نمایند.

خرید گونی نخاله

قیمت خرید گونی نخاله در اهواز و یاسوج  

در بسیاری از پروژه های ساختمانی و تخریب و نوسازی واحدهای مسکونی حجمِ نخاله‌های ساختمانی بسیار زیاد است .جهت حمل و نقل نخاله‌های ساختمانی معمولاً از ماشین های سنگین و بزرگ مانند کامیون و خاور استفاده می شود. البته در بسیاری از موارد با توجه به این که مکانی مناسب برای تجمیع نخاله های ساختمانی در اطراف پروژه وجود ندارد، کارگران مجبورند به سرعت نخاله های ساختمانی را درون گونی های پلاستیکی بریزند و گونی‌های نخاله ساختمانی را در سریعترین زمان به خارج از محل پروژه انتقال دهند. استفاده از این  گونی های پلاستیکی دست دوم به عنوان گونی نخاله ساختمانی بسیار مرسوم است.

در پروژه های ساختمانی و بازسازی و تخریب معمولاً از انواع گونی آردی به عنوان گونی نخاله از نانوایی ها خریداری می‌شود و نخاله های ساختمانی و خاک و سنگ اضافه را درون آن ها ریخته و با استفاده از ماشین های باری مانند نیسان یا خاور آنها را بدون درد سر و بسیار راحت و بدون کثیف شدن ماشین به مراکز نخاله در خارج از شهر می فرستند .

جهت خرید گونی نخاله یا گونی دست دوم جهت حمل و نقل خاک و سنگ و نخاله های ساختمانی در تیراژ بالا می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس گرفته و استعلام‌قیمت نمایید.

 

جهت خرید گونی نخاله در اهواز و یاسوج ,  شهرکرد می توانید به بازار گونی فروشها مراجعه نموده و گونه‌های دست‌دوم خریداری نمایید. اما در صورتیکه جهت خرید گونی نخاله در تعداد محدود اقدام می‌کنید می‌توانید از نانوایی ها گونی پلاستیکی دست دوم آردی خریداری نمایید.

 

خرید گونی نخاله

جهت خرید گونی نخاله یا گونی دست دوم جهت حمل و نقل خاک و سنگ و نخاله های ساختمانی در تیراژ بالا می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس گرفته و استعلام‌قیمت نمایید. حداقل قیمت خرید گونی نخاله در اهواز و بوشهر و یاسوج و شهرکرد ۵۰۰ تومان میباشد و هر کسی با هر قیمتی به صورت توافقی انواع گونی های دست دوم خود را به فروش می رساند.

 

مرکز خرید و فروش گونی نخاله در بوشهر و بندرعباس    

در شهرهای جنوبی ایران بوشهر و بندرعباس و شیراز و کرمان، پروژه های پتروشیمی و عمرانی بسیار بزرگی در حال اجرا می باشند و در حال ساخت ساز هستند . در بسیاری از این پروژه ها حجم بسیار بالایی از انواع محصولات ساختمانی مانند گچ و سیمان و خاک مورد استفاده قرار می گیرد که با استفاده از کیسه های گونی پلاستیکی در محل پروژه ها فرستاده می شود.پس از استفاده از انواع مصالح ساختمانی مانند گچ و خاک و سیمان، کیسه های پلاستیکی دست دوم دیگر مورد نیاز نمی باشند و از کیسه گونی دست دوم به عنوان گونی نخاله جهت حمل و نقل نخاله های ساختمانی و خاک و سنگ استفاده می شود .

خرید گونی نخاله

جهت خرید گونی نخاله و دست دوم می توانید با پیمانکاران این پروژه ها تماس بگیرید و گونی های دست دوم را به صورت مستقیم از آنها با قیمت توافقی خرید نمایید. اما جهت خرید گونی در تعداد محدود می توانید به بازار گونی فروشها در بوشهر به بندرعباس یا شیراز مراجعه کنید و در ابعاد مختلف گونی های دست دوم را خریداری نمایید.  البته میتوانید جهت خرید گونی دست دوم در تیراژ بالا با مشاوران فروش این مجموعه نیز در تمامی ایام هفته تماس بگیرید استعلام‌قیمت نمایید.

 

خرید گونی پلاستیکی در اصفهان و یزد 

استفاده از گونی پلاستیکی جهت حمل و نقل بسیار از محصولات فله کاربرد دارد / برخی از خریداران و استفاده کنندگان از گونی دست دوم عبارتند از :

  • کشاورزان
  • قطعه سازان
  • صنایع شیمیایی
  • صنایع فلزی
  • صنایع معدنی
  • صنایع ساختمانی
  • پروژه های عمرانی
  • و غیره

بسیاری از کشاورزان در مناطق مختلف کشور مانند اصفهان و یزد و بیرجند و کرمان جهت جابجایی محصولات خود از زمین کشاورزی یا باغ به انبار از انواع گونی دست دوم استفاده می کنند که مقرون به صرفه باشد . همچنین بسیاری از قطعه سازان جهت جابجایی محصولات خود از کارگاهی به کارگاه دیگر و تکمیل فرایند قطعه سازی و رنگ کاری و آبکاری از انواع گونی دست دوم استفاده می‌کنند. تا بتوانند به راحتی و سهولت محصولات و قطعات تولیدی را جابجا نمایند .

 

خرید گونی

جهت خرید گونی پلاستیکی  در اصفهان و یزد و بیرجند می‌توانید به کارخانجات و برخی از فروشگاه هایی که محصولات خود را خود را به صورت فله عرضه می‌کنند. مراجعه نموده و گونی های پلاستیکی   تخلیه شده را از آنان با قیمت توافقی خرید نمایید.  البته می توانید به بازار گونی فروشها در اصفهان و یزد نیز مراجعه نمایید.

هر چند که قیمت تولید گونی پلاستیکی در اصفهان و یزد بسیار مقرون به صرفه می باشد و می توانید جهت خرید گونی نو و سالم به کارخانجات گونی بافی در یزد و اصفهان و کرمان مراجعه کنید. مشاورین فروش این مجموعه نیز آمادگی را دارند تا نیاز شما به خرید گونی پلاستیکی  نو و دست دوم را جهت حمل و نقل محصولات کشاورزی و  قطعات صنعتی یا نخاله‌های ساختمانی برآورده سازند.

 

 

گونی دست دوم و ضایعاتی چه کاربردی دارد؟

پس از تخلیه محصولات و مواد اولیه در کارخانجات مختلف،  انواع گونی های دست دوم یا پاره شده در بازار به فروش می رسد. تا بخشی از هزینه های خرید گونی برای کارخانجات جبران شود و همچنین از آلودگی زیست محیطی جلوگیری شود.  بازار خرید و فروش ضایعات گونی پاره شده بسیار پر رونق است و صنعت فرآوری و بازیافت زباله های پلاستیکی در تمام کشورهای جهان و همچنین ایران بسیار مورد توجه می باشد.

 

خرید گونی نخاله

بازیافت انواع ضایعات پلاستیکی مانند گونی پلاستیکی بسیار پرسود بوده و افراد بسیاری درگیر خرید و فروش ضایعات گونی پلاستیکی می باشند .همچنین انواع گونی دست دوم جهت مصرف دوباره توسط کشاورزان یا قطعه‌سازان و یا پروژه های عمرانی جهت حمل و نقل نخاله های ساختمانی مورد استفاده می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره تماس و واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidbags@
اینستاگرام: avidbags@
آدرس سایت: www.avidbag.com
پست الکترونیکی: avidbag@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

حتما ببینید

فروش گونی شکر

تفاوت قیمت فروش گونی شکر در مشهد و گرگان

کیسه گونی پلاستیکی جهت بسته بندی و فروش مواد غذایی مانند آرد شکر و حبوبات …

Message Us on WhatsApp