خانه / کیسه جامبو / خرید گونی پلاستیکی لمینت به قیمت درب کارخانه در مشهد + فیلم

خرید گونی پلاستیکی لمینت به قیمت درب کارخانه در مشهد + فیلم

کارخانجات گونی بافی و تولید کیسه جامبو  در شهرهای یزد و شیراز و اصفهان و تبریز و تهران و مشهد مشغول به تولید انواع گونی پلاستیکی لمینت می باشند. جهت خرید عمده انواع کیسه گونی پلاستیکی لمینت  و رول گونی پلاسیتکی می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و با قیمت درب کارخانه خریداری نمایید.

در این مقاله می خوانید:

گونی پلاستیکی لمینت چیست؟

انواع کیسه گونی پلاستیکی صادراتی

کیسه جامبو چیست و چه کاربردهایی دارد؟

کیسه گونی پلاستیکی  چگونه تولید می شود؟

خرید عمده گونی پلاستیکی سیمان در اهواز و ماهشهر

خرید عمده کیسه گونی پلاستیکی لمینت در مشهد و سبزوار  

فروش عمده کیسه جامبو بقیمت درب کارخانه در تهران و سمنان

گونی پلاستیکی لمینت

گونی پلاستیکی لمینت  چیست؟

یکی از ویژگی های کیسه های گونی پلاستیکی این است که می‌توان به صورت لمینت یا نایلون دار تولید نمود. با توجه به درجه اهمیت نفوذ رطوبت به درون کیسه گونی می توان از گونی پلاستیکی لمینت یا گونی نایلون دار استفاده نمود.

نفوذ رطوبت به درون کیسه گونی در برخی محصولات غذایی و شیمیایی سبب فساد یا خراب شدن محصول می گردد. به هر حال باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از لمینت به جلوگیری از نفوذ رطوبت به صورت صددرصد نمی شود.

گونی پلاستیکی لمینت

لمینت در واقع با استفاده از یک لایه نازک پلی اتیلن شفاف بر روی کیسه گونی پلاستیکی چسبانده می شود و تا حدودی از نفوذ رطوبت به ذرون کیسه گونی ممانعت می نماید.

خرید  گونی پلاستیکی لمینت به قیمت درب کارخانه در مشهد  

استفاده از کیسه گونی پلاستیکی جهت حمل و نقل بسته بندی بسیاری از محصولات غذایی و صنعتی و شیمیایی و معدنی کاربرد دارد. برخی از محصولات در هنگام بسته بندی و انتقال باید از رطوبت محافظت شوند.

گونی پلاستیکی لمینت

جهت خرید عمده گونی پلاستیکی لمینت در تیراژ بالا  در سبزوار و مشهد و نیشابور می‌توانید به کارخانجات گونی بافی در شهرک های صنعتی اطراف مشهد مراجعه نمایید و با قیمت درب کارخانه خرید کنید. که البته کار ساده‌ای نیست و وقت گیر می باشد. شما می توانید به راحتی و در کمترین زمان با مشاوران فروش  مجموعه تماس بگیرید و جهت خرید انواع گونی پلاستیکی لمینت مورد نیاز خود در سبزوار نیشابور و بیرجند و مشهد بقیمت درب کارخانه و با ارزانترین قیمت ثبت سفارش و خرید نمایید.

گونی پلاستیکی لمینت

انواع کیسه گونی پلاستیکی صادراتی

کیسه گونی پلاستیکی جهت بسته بندی و حمل و نقل بسیاری از محصولات شیمیایی و غذایی و معدنی و صنعتی استفاده می شود. کیسه گونی پلاستیکی با توجه به نوع محصول باید با بسته بندی خاصی در بازار عرضه شود. کیسه گونی پلاستیکی در مدل های مختلف تولید می شود که برخی از انواع کیسه گونی پلاستیکی عبارتند از:

 • کیسه گونی پلاستیکی ساده
 • کیسه گونی پلاستیکی کامپوزیت
 • کیسه گونی پلاستیکی لمینت
 • کیسه گونی پلاستیکی یووی
 • کیسه گونی پلاستیکی نایلون دار
 • کیسه گونی پلاستیکی سیمان adstar
 • کیسه گونی جامبو

گونی پلاستیکی لمینت

کیسه گونی پلاستیکی  چگونه تولید می شود؟

تولید کیسه گونی مختلف با هم متفاوت می باشد و با روش‌های مختلف تولید می گردد. اما اصول کلی تولید گونی پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن مشابه می باشد و به شرح زیر می باشد:

 1. ریسندگی: در این مرحله گرانول پلی پروپیلن به همراه مواد نرم کننده و مستربچ و مواد افزودنی دیگر درون اکسترودر ذوب شده و در انتها به صورت الیاف خارج شده و در تونل باد یا آب سرد می گردد. سپس به دوره قرقره پیچیده می شود .
 2. بافندگی: الیاف تولید شده جهت بافت پارچه گونی به صورت گردباف یا تخت استفاده می شود .
 3. چاپ: با توجه به نوع طرح مشتری با روش های مختلفی می توان برند و مشخصات محصول را بر روی رول گونی تا ۱۲ رنگ چاپ نمود.
 4. برش: در این مرحله با توجه به اندازه و ابعاد کیسه گونی رول گونی پلاستیکی روش گرم یا سرد برش داده می شود.
 5. دوخت: پس از برش رول گونی پلاستیکی انتهای هر کیسه گونی به صورت یک یا چند لایه دوخت می شود.

  فروش عمده انواع گونی پلاستیکی زیر قیمت بازار  در برخی ایام سال و در شرایط خاص انجام می شود ..

کیسه جامبو چیست و  چه کاربردهایی دارد؟

کیسه جامبو بگ کیسه های بزرگی هستند که از جنس الیاف پلی پروپیلن بافته می‌شود و دارای ۴ یا ۸ بند در اطراف خود می باشند.  قابلیت تحمل وزن بار از ۵۰۰ کیلوگرم تا ۳ تن را دارند.  مهمترین ویژگی کیسه جامبو قابلیت بلند کردن به وسیله لیفتراک جرثقیل می‌باشد که  سبب افزایش سرعت بارگیری و کاهش زمان جابجایی بار می شود . مهمترین کاربرد کیسه جامبو استفاده برای حمل و نقل و جابجایی و همچنین صادرات محصولات فله و پودری از طریق زمینی و دریایی به کشورهای مختلف می باشد .

گونی پلاستیکی جامبو

با توجه به الزامات قانونی در کشورهای مختلف همچنین مسائل زیست‌محیطی بسیاری از صنایع مجبورند  تا از  گونی پلاستیکی لمینت و کیسه جامبوبگ لمینت  جهت حمل و نقل و جابجایی و صادرات محصولات خود استفاده کنند. البته کاربردهای دیگر و مزایای متعددی برای کیسه جامبو وجود دارد. یکی دیگر از کاربردهای کیسه جامبو جهت مهار سیلاب و جلوگیری از طغیان رودخانه‌ها و بالا آمدن آب دریا می باشد . به طوری که درون آن از خاک و شن پر می‌شود و با استفاده از جرثقیل به سرعت در اطراف بستر رودخانه‌ها قرار داده می‌شود .

گونی پلاستیکی جامبو

یکی دیگر از کاربردهای کیسه جامبو  به عنوان مانع در هنگام جاده سازی در جاده‌های کوهستانی می‌باشد که سبب جلوگیری از ریزش خاک و سنگ درون جاده می شود.

فروش عمده کیسه جامبو بقیمت درب کارخانه در تهران و سمنان

استفاده از کیسه جامبو در صنایع مختلف کاربرد دارد .جهت حمل و نقل زمینی و دریایی از کیسه جامبو بسیار استفاده می شود. کارخانجات مختلف جهت حمل و نقل محصولات و  مواد اولیه خود از کیسه جامبو استفاده می کنند . برخی از این صنایع عبارتند از:

 • صنایع غذایی
 • صنایع معدنی
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع شیمیایی
 • صنایع بهداشتی
 • صنایع دامی
 • صنایع کشاورزی
 • صنایع فلزی 
 • صنایع ساختمانی 
 • و…

تولیدوفروش کیسه جامبو

بسیاری ازاین صنایع در شهرک های صنعتی قرار دارند و تمایل دارند از نزدیکترین محل ، کیسه گونی و کیسه جامبو مورد نیاز خود را تامین کنند. کارخانجات گونی بافی و تولید گونی جامبو در اطراف تهران و سمنان و تبریز و اصفهان و دیگر شهرک های صنعتی اقدام به تولید و فروش کیسه جامبو بقیمت درب کارخانه می نمایند.

خرید گونی جامبو

جهت خرید عمده کیسه جامبو بقیمت درب کارخانه و با تضمین کیفیت در تیراژ بالا می توانید به دفاتر فروش کارخانجات گونی بافی و تولید گونی جامبو بصورت مستقیم مراجعه نموده یا با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و با ارزانترین قیمت خرید نمایید.

 

خرید عمده گونی پلاستیکی سیمان در اهواز و ماهشهر

گونی پلاستیکی در انواع مختلفی تولید می گردد و کارخانجات گونی بافی در شهرهای اراک و تبریز و اصفهان و قزوین و اهواز و رشت و شیراز انواع گونی پلاستیکی تولید می‌نمایند . گونی پلاستیکی در انواع مختلف تولید می شود . گونی پلاستیکی سیمان  adstar در سالیان اخیر به صورت ویژه در کارخانجات گونی بافی در اراک و یزد و تبریز و تهران در تیراژ بالا تولید می گردد. مصرف کنندگان اصلی گونی adstar کارخانجات سیمان می‌باشند که جهت عرضه و فروش سیمان در داخل و خارج از کشور از انواع گونی adstar استفاده می کند. گونی پلاستیکی سیمان ویژگی منحصر به فردی دارد که با دیگر انواع گونی متفاوت می باشد . گونی پلاستیکی سیمان adstar  دوخته نمی شود و به صورت حرارتی و بدون استفاده از چسب بسته بندی می گردد.خرید گونی سیمان

برای خرید عمده گونی adstar در تیراژ بالا جهت صادرات به کشورهای عراق و افغانستان و عمان و امارات و ترکیه می توانید به کارخانجات گونی بافی در تبریز و اراک و یزد و قزوین و تهران مراجعه نمایید یا با مشاوران فروش این مجموعه تماس گرفته و با ارزانترین قیمت , به قیمت درب کارخانه و تحویل در کشور مقصد خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک .

حتما ببینید

خرید گونی

فروش گونی پودر سنگ زیر قیمت بازار در خرم آباد

گونی پلاستیکی جهت بسته بندی و حمل و نقل بسیاری از محصولات معدنی و شیمیایی …

تماس با مشاور فروش