خانه / کیسه جامبو / خرید گونی در تهران به قیمت درب کارخانه

خرید گونی در تهران به قیمت درب کارخانه

مرکز فروش و خرید گونی در تهران و اصفهان کجاست؟

قیمت خرید گونی  سیمان در تهران و کرج و سمنان چقدر است؟

 برای خرید عمده گونی پلاستیکی جهت صادرات به روسیه و ترکمنستان و عراق چه کار کنیم؟

کیسه جامبو چیست و در چه ابعادی تولید می گردد؟

 

با توجه به اینکه بسیاری از صنایع تهران در شهرکهای صنعتی مشغول به فعالیت می باشند تمایل به خرید گونی در تهران جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات خود دارند. ضمن اینکه بسیاری از تولیدکنندگان در شهرهای مختلف نیز جهت تأمین مواد اولیه و همچنین خرید گونی مورد نیاز خود به تهران مراجعه می‌کنند.

خرید گونی در تهران

قیمت خرید گونی سیمان در  کرج و سمنان  

بسیاری از کارخانجات مختلف جهت خرید گونی موردنیاز خود جهت حمل و نقل و صادرات محصولات خود به بازار تهران مراجعه می‌کنند. استفاده از انواع گونی جهت بسته بندی و انبار کردن و ارسال به شهرستان ها در صنایع مختلف کاربرد دارد که برخی از صنایع عبارتند از :

 • محصولات کشاورزی
 • صنایع معدنی
 • صنایع شیمیایی
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع ساختمانی
 • صنایع نظامی
 • صنایع دارویی
 • و صنایع مختلف دیگر

 

گونی سیمان ADStar در ابعاد استاندارد معمولاً تولید می گردد و جهت فروش داخلی و صادراتی سیمان استفاده می شود. البته صادرات سیمان به صورت فله در کیسه های جامبوبگ یک و نیم تنی و یا کیسه ۵۰ کیلویی در کیسه های جامبوبگ یک و نیم تنی مرسوم می باشد.

یکی از کاربردهای انواع کیسه گونی جهت حمل و نقل و بسته بندی و انبار کردن و فروش انواع سیمان و گچ می باشند. البته کیسه گونی مورد استفاده جهت بسته بندی سیمان با توجه به شرایط ویژه که دارد از نوع خاصی به نام ADStar میباشد که بدون دوختن و فقط با چسب تولید می گردد و با استفاده از این مدل پارگی گونی سیمان در هنگام حمل و نقل و تخلیه و بارگیری بسیار کاهش می یابد.

 

گونی سیمان ADStar در ابعاد استاندارد معمولاً تولید می گردد و جهت فروش داخلی و صادراتی سیمان استفاده می شود. البته صادرات سیمان به صورت فله در کیسه های جامبوبگ یک و نیم تنی و یا کیسه ۵۰ کیلویی در کیسه های جامبوبگ یک و نیم تنی مرسوم می باشد.

 

خرید گونی در تهران

بسیاری از کارخانجات سیمان در ایران با توجه به وجود منابع اولیه فراوان به بهره برداری رسیده اند و جهت خرید گونی در تهران اصفهان و سنندج و تهران و دیگر شهرها اقدام می نمایند. جهت خرید گونی سیمان در تیراژ عمده تمایل دارند تا با ارزان ترین قیمت و کیفیت مطمئن خرید نمایند.

قیمت خرید در تهران و کرج در ابعاد استاندارد حداقل هزار و ۳۰۰ تومان می باشد. جهت استعلام قیمت گونی سیمان همچنین کیسه جامبو و ثبت سفارش می توانید با مشاورین فروش این مجموعه در تمام ساعات شبانه روز تماس بگیرید و مشاوره نمایید.

 

 

مرکز فروش و خرید گونی در تهران و اصفهان 

جهت خرید گونی می توانید به ابزار فروشی ها و یا بازار گونی فروشها در شهر تهران و اصفهان و یزد و مشهد مراجعه نمایید. البته بسیاری از کارخانجات جهت خرید عمده در تهران و اصفهان و یزد اقدام به ثبت سفارش به صورت مستقیم در دفاتر فروش کارخانجات گونی بافی می‌کنند بتوانند به صورت مستقیم از تولیدی و با قیمت درب کارخانه خرید کنند. مرکز فروش و خرید حضوری در تهران در اصفهان بازار گونی فروش ها می باشد.

 

خرید گونی در تهران

البته کارخانجات گونی بافی در شهرک های صنعتی اطراف تهران و اصفهان و یزد  و اهواز نیز وجود دارند که می توانید جهت خرید عمده و به قیمت درب کارخانه به آنها مراجعه نمایید. ضمن آنکه می توانید در تمام طول هفته و حتی ایام تعطیل با مشاوران فروش این مجموعه تماس بگیرید و استعلام قیمت نمایید.

 

 خرید عمده گونی پلاستیکی جهت صادرات به روسیه و ترکمنستان و عراق  

با توجه به اینکه تولید انواع کیسه گونی و کیسه جامبو در ایران بسیار بالاست و همچنین با توجه به کاهش ارزش ریال در برابر دلار، هزینه تمام شده و قیمت خرید گونی در تهران در اصفهان در تبریز اهواز جهت صادرات به کشورهای دیگر بسیار ارزان می باشد. لذا بسیاری از تولید کنندگان و کارخانجات در کشور های عراق و روسیه و تاجیکستان و ترکمنستان و ایتالیا و ترکیه و پاکستان و افغانستان در سالیان اخیر اقدام به خرید انواع کیسه گونی و کیسه جامبو از کارخانجات گونی بافی در ایران می نمایند تا بتوانند محصولات خود را از کشور خود به سایر کشورها صادر نمایند.

جهت خرید گونی در تهران اصفهان و اهواز و همدان و مشهد جهت صادرات به کشورهای همسایه مانند افغانستان و تاجیکستان و ترکمنستان و روسیه و عمان و دیگر کشورها می توانید به دفتر فروش کارخانجات گونی بافی مراجعه نمایید یا با مشاوران فروش این مجموعه در تمام ایام هفته تماس بگیرید و ثبت سفارش و استعلام قیمت نمایید .

خرید گونی در تهران

ضمناً امکان تحویل به صورت درب کارخانه و یا صادرات از ایران به کشورهای مقصد و تحویل در مقصد امکان پذیر بوده و انجام کارهای گمرکی و ترخیص کالا و باربری توسط این مجموعه با توجه به تجربیات سالیان گذشته قابل انجام می باشد.

 

کیسه جامبو چیست و در چه ابعادی تولید می گردد ؟

کیسه های جامبو یا جامبو بگ کیسه های بزرگی می باشند که جهت حمل و نقل و جابجایی محصولات فله و در وزن بالا استفاده می شود. کیسه جامبو یا به اصطلاح بیگ بگ که به بالک بگ نیز معروف می باشد در ابعاد مختلف تولید می گردد و با توجه به نیاز مشتری جهت حمل و نقل انواع محصولات خریداری می شود.

کیسه جامبو در مدل های مختلف تولید می گردد که بر اساس عوامل مختلفی مشخص می گردد. برخی از  این عوامل عبارتند از:

 1. نوع درب کیسه جامبو
 2. نوع کف کیسه جامبو
 3. نوع بند کیسه جامبو
 4. تعداد بندهای کیسه جامبو
 5. لمینت بودن کیسه جامبو
 6. لایه نایلون پلی اتیلن درون کیسه جامبو
 7. و غیره

خرید گونی جامبو

بر اساس سفارش مشتری با تعیین موارد که بالا گفته شد، انواع مدل مد نظر مشتری مشخص شده و در ابعاد مد نظر و موردنیاز تولید می گردد. برخی از ابعاد تولید کیسه جامبو عبارتند از :

 • 90x90x100
 • 90x90x10
 • 90x90x120
 • 95x95x110
 • 95x95x120
 • 95x95x145
 • 100x100x145
 • 100x100x160
 • 95x95x180
 • و…
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره تماس و واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidbags@
اینستاگرام: avidbags@
آدرس سایت: www.avidbag.com
پست الکترونیکی: avidbag@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک
Message Us on WhatsApp