خانه / کیسه جامبو / ارائه قیمت روز گونی جامبو در تبریز

ارائه قیمت روز گونی جامبو در تبریز

قیمت خرید گونی پلاستیکی در اهواز و تهران و اصفهان چه تفاوتی دارد؟  مرکز فروش عمده کیسه گونی حبوبات در یزد و زاهدان و کرمان کجاست؟ جهت استعلام قیمت روز گونی جامبو در تبریز و ارومیه و اردبیل چه کار کنیم ؟کیسه جامبو در چه ابعادی و مدل‌های تولید می‌گردد؟

 

بسیاری از شرکت ها و صنایع مختلف جهت صادرات محصولات خود به کشورهای دیگر از انواع کیسه گونی پلاستیکی یا کیسه جامبو استفاده می کنند. جهت استعلام قیمت روز گونی مورد نیاز خود می توانید به کارخانجات گونی بافی مراجعه نمایید یا با مشاوران فروش این مجموعه تماس بگیرید.

 

قیمت روز گونی جامبو

تفاوت قیمت خرید گونی جامبو در اهواز و تهران

استفاده از گونی های پلاستیکی در صنایع مختلفی رواج دارد و بسیاری از کارخانجات و بازرگانان جهت فروش محصولات خود و صادرات به کشورهای دیگر از گونی پلاستیکی با چاپ اختصاصی برند مشخصات محصول خود در ایران استفاده می‌کنند.  چاپ بر روی کیسه گونی پلاستیکی بسیار تخصصی بوده و روش های مختلف چاپ وجود دارد.  محصولات فله و پودری در حجم بسیار زیاد با استفاده از گونی های پلاستیکی جامبو جابه جا می شوند .

کیسه جامبو بگ کیسه های بزرگی هستند که دارای بند های محکمی در اطراف خود میباشند و به بیگ بگ یا کیسه های بزرگ یک تنی معروف می باشند و جامبو جهت حمل و نقل بارهای فله و پودری از ۵۰۰ کیلوگرم تا ۳ تن ظرفیت تحمل بار دارند.  با توجه به وزن و نوع محصولی که در آن قرار می گیرد و  بر اساس نیاز مشتری تولید می گردد .

کارخانجات گونی بافی اقدام به تولید پارچه‌های کیسه جامبو نموده و در کارگاههای گونی دوزی جامبو دوخته می شود. کارگاه های گونی دوزی جامبو در شهرهای تهران و اهواز و شیراز و اراک و تبریز  و بندرعباس و دیگر شهرها مشغول به فعالیت می باشند.

تفاوت قیمت کیسه جامبو در شهرهای اصفهان و اهواز و مشهد و تهران زیاد می باشد. عوامل مختلفی در تعیین قیمت گونی جامبو موثر میباشد که برخی از این عوامل عبارتند از:

 1. تیراژ تولید کیسه جامبو
 2. ابعاد تولید کیسه جامبو
 3. ماشین آلات گونی بافی
 4. تعداد بندهای کیسه جامبو بگ
 5. لمینت بودن کیسه جامبو
 6. یووی بودن کیسه جامبو
 7. داشتن لایه نایلون داخل کیسه جامبو
 8. نوع کف جامبوبگ
 9. نوع درب جامبوبگ
 10. نوع بافت کیسه جانبو
 11. نوع نخ جامبو بگ
 12. و موارد دیگر

به عنوان مثال تفاوت قیمت کیسه جامبو چهار بند دو سر قیف در ابعاد ۹۰ در ۹۰ در ۱۴۰ در اصفهان حداقل ۴۷ هزار تومان و در تهران ۴۹ هزار تومان و در اهواز ۴۶ هزار تومان می باشد.

قیمت روز گونی

مرکز فروش عمده کیسه گونی حبوبات در یزد و زاهدان و کرمان

خرید و فروش گونی پلاستیکی در شهر های مختلف رواج دارد. استفاده از گونی پلاستیکی جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات صنعتی و شیمیایی و کشاورزی مورد توجه می باشد. جهت خرید گونی پلاستیکی در شهرهای یزد و کرمان و شیراز و زاهدان و بندرعباس می‌توانید به بازار گونی  فروشی ها و ابزار فروشی ها و همچنین پلاستیک فروشان در شهر خود مراجعه نموده و گونی پلاستیکی مورد نیاز خود را در تعداد محدود خریداری نمایید. جهت خرید عمده گونی پلاستیکی میتوانید به کارخانجات گونی بافی مراجعه نمایید.

بسیاری از کشاورزان در فصل برداشت اقدام به سفارش تولید گونی پلاستیکی حبوبات و خشکبار جهت بسته بندی و فروش فروش و صادرات محصولات خود در بازارهای داخل و خارج از کشور می نمایند . جهت خرید عمده گونی  همراه با چاپ اختصاصی برند و مشخصات محصولات خود بر روی کیسه گونی می توانید با نمایندگان فروش کارخانجات گونی بافی مذاکره نموده یا به دفاتر فروش کارخانجات گونا گونی بافی در یزد و شیراز و بندرعباس و زاهدان مراجعه نمایید و ثبت سفارش نمایید.

 

جهت خرید گونی پلاستیکی در شهرهای یزد و کرمان و شیراز و زاهدان و بندرعباس می‌توانید به بازار گونی  فروشی ها و ابزار فروشی ها و همچنین پلاستیک فروشان در شهر خود مراجعه نموده و گونی پلاستیکی مورد نیاز خود را در تعداد محدود خریداری نمایید. جهت خرید عمده گونی پلاستیکی میتوانید به کارخانجات گونی بافی مراجعه نمایید.

 

جهت استعلام قیمت خرید گونی حبوبات و خشکبار جهت محصولات کشاورزی و چاپ اختصاصی برند خود بر روی آن می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس گرفته و با ارزان ترین قیمت و در سریعترین زمان اقدام به ثبت سفارش نمایید.

قیمت روز گونی

استعلام قیمت روز گونی جامبو در تبریز و ارومیه و اردبیل

تبریز یکی از قطب های صنعتی بزرگ در ایران محسوب می شود و رشد صنایع مختلف شیمیایی و غذایی و صنعتی و معدنی در تبریز بسیار زیاد می باشد. تبریز و ارومیه و اردبیل مراکز بزرگ تولیدات کشاورزی بوده و انواع محصولات کشاورزی را به کشورهای مختلف مخصوصاً روسیه و ارمنستان و ترکیه و ایتالیا و عراق صادر می نمایند.  صنایع مختلف صنعتی و شیمیایی و پتروشیمی در تبریز بسیار فعال بوده و حجم تولیدات آنها جهت صادرات به کشورهای همسایه و همچنین صادرات از طریق بنادر جنوبی ایران مانند اهواز بندر عباس و بندر امام انجام می‌شود. صنایع مختلف معدنی و ساختمانی و فلزی نیز در اردبیل و تبریز مشغول فعالیت می باشند و جهت خرید مواد اولیه و همچنین فروش برخی محصولات خود از انواع کیسه گونی و کیسه جامبو استفاده می کنند.

قیمت روز گونی جامبو بر اساس نیاز مشتری و نوع کیسه جامبو مشخص می شود .عوامل مختلفی در تعیین قیمت روز گونی جامبو موثر می باشد که مهمترین عامل قیمت مواد اولیه پلی پروپیلن در بورس می باشد.

 

کارخانجات وصنایع مخنلف جهت خرید گونی مورد نیاز خود در تیراژ بالا تمایل دارند تا به صورت مستقیم با کارخانجات گونی بافی مذاکره و ثبت سفارش نمایند .جهت خرید عمده و ثبت سفارش و تولید کیسه گونی های مورد نیاز خود می توانید از طریق مشاوران این مجموعه با کارخانجات گونی بافی در تبریز و اردبیل و ارومیه تماس گرفته و مذاکره نمایید .

گروه تولیدی آوید این افتخار را دارد تا به عنوان نماینده مستقیم فروش کارخانجات گونی بافی در تبریز و ارومیه اقدام به ثبت سفارش و صادرات گونی مورد نیاز به کشورهای مختلف مانند عراق و ارمنستان و روسیه و دیگر کشورها  نماید.

جهت استعلام قیمت روز گونی جامبو و کیسه گونی موردنیاز خود حتماً با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید . قیمت روز گونی جامبو بر اساس نیاز مشتری و نوع کیسه جامبو مشخص می شود .عوامل مختلفی در تعیین قیمت روز گونی جامبو موثر می باشد که مهمترین عامل قیمت مواد اولیه پلی پروپیلن در بورس می باشد.

قیمت روز گونی جامبو

تولید کیسه جامبو در ابعاد و مدلهای مختلف

کیسه جامبو یا بیگ بگ یا کیسه های بزرگ یک تنی می باشند که صنایع مختلف جهت حمل و نقل و انبار کردن محصولات خود از آن استفاده می‌کنند.  استفاده از کیسه جامبو در صنایع مختلف رواج پیدا کرده است که برخی از صنایع عبارتند از :

 • صنایع شیمیایی
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع معدنی
 • صنایع ساختمانی
 • صنایع نظامی
 • صنایع دارویی
 • صنایع غذایی
 • صنایع خوراک دام و طیور
 • محصولات کشاورزی
 • صنایع پوشاک و الیاف
 • صنایع بهداشتی
 • و صنایع مختلف دیگر

با توجه به نوع محصول که درون کیسه جامبو قرار می گیرد و با توجه به نیاز مشتری و تعداد آن ، کیسه جامبو در ابعاد مدل‌های مختلفی تولید می گردد . عوامل مختلف که در تعیین مدل کیسه جامبو موثر هستند عبارتند از :

 1. ابعاد کیسه جامبو
 2. نوع بافت کیسه جامبو
 3. نوع نخ کیسه جامبو
 4. لمینت بودن کیسه جامبو
 5. داشتن لایه نایلون داخل کیسه جامبو
 6. نوع درب کیسه جامبو
 7. نوع کف جامبوبگ
 8. تعداد بندهای جامبو بگ
 9. یووی بودن کیسه جامبو

 

به عنوان مثال کیسه های جامبو در مدل های زیر قابل تولید هستند:

 • چهاربند دو سر قیف
 • چهاربند کف بسته و در باز
 • چهاربند کف  قیف و درب صندوقی
 • هشت بند دو سر قیف
 • هشت بند کف بسته و در باز
 • هشت بند کف بسته و در صندوقی
 • چهاربند لمینت دو سر قیف
 • چهاربند لمینت کف بسته و در باز
 • هشت بند لمینت دو سر قیف
 • هشت بند لمینت کف قیف و در باز
 • شش بند دو سر قیف
 • شش بند کف قیف و در باز
 • و…
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار

حتما ببینید

خرید گونی

فروش گونی پودر سنگ زیر قیمت بازار در خرم آباد

گونی پلاستیکی جهت بسته بندی و حمل و نقل بسیاری از محصولات معدنی و شیمیایی …

تماس با مشاور فروش