خانه / کیسه جامبو / قیمت چاپ گونی پلاستیکی در اصفهان

قیمت چاپ گونی پلاستیکی در اصفهان

جهت سفارش تولید و چاپ گونی پلاستیکی  در اصفهان و تبریز و شیراز چه کار کنیم؟ کیسه جامبو چیست و در چه مدلهایی تولید می گردد ؟قیمت تولید و چاپ گونی پلاستیکی برنج در رشت و کرج و اهواز چقدر است؟
امروزه چاپ و بسته بندی یکی از صنایع استراتژیک و بسیار مهم در بازاریابی و فروش می باشد. چاپ گونی پلاستیکی و پارچه ای بسیار مرسوم می باشد و بسیاری از شرکت‌ها برند و مشخصات محصول خود را بر روی آن چاپ می نمایند.
چاپ گونی پلاستیکی

 سفارش چاپ گونی پلاستیکی در اصفهان و تبریز  

بسیاری از تولید کنندگان کیسه گونی در شهر های مختلف با توجه به سفارش مشتریان اقدام به چاپ گونی پلاستیکی روش های مختلف می نمایند. با توجه به سفارش مشتری و تعداد رنگ های به کار رفته و نوع طرح مورد نظر جهت چاپ از روش‌های مختلفی استفاده می شود . جهت سفارش چاپ گونی پلاستیکی در شهرهای اصفهان و شیراز و کرمان می توانید با کارخانجات گونی بافی مذاکره نمایید و تولید کیسه گونی  و چاپ کیسه پلاستیکی را انجام دهند وجهت استعلام قیمت وثبت سفارش  می‌توانید با مشاوران فروش این مجموعه تماس بگیرید.
چاپ گونی پلاستیکی

 کیسه  جامبو چیست و در چه مدلهایی تولید می گردد؟

کیسه جامبو یا جامبو بگ یا به اصطلاح بیگ بگ کیسه های بزرگ یک تنی تا ۳ تن می باشند که جهت حمل و نقل انواع محصولات فله و پودری و جابجایی بین کارخانجات و همچنین جهت صادرات محصولات فله به کشورهای مختلف از طریق زمینی یا دریایی استفاده می‌شود.
کیسه گونی جامبو از الیاف پلی پروپیلن تهیه می‌شود و در ابعاد مختلف طراحی و تولید می گردد. مدل های مختلف کیسه جامبو با توجه به موارد زیر تعیین می گردد:
 1.  نوع کف و درب
 2.  لمینت بودن
 3.  نایلون داخلی
 4.  تعداد بندها و تسمه ها
 5. نوع بافت گونی
چاپ گونی پلاستیکی

 قیمت تولید و چاپ گونی برنج در رشت و کرج 

 تولید کیسه گونی پلاستیکی در شهرهای مختلف انجام می شود .استفاده از انواع گونی پلاستیکی و چاپ گونی پلاستیکی برای محصولات مختلف مانند
 •  کشاورزی
 •  غذایی
 •  شیمیایی
 •  دارویی
 • پتروشیمی
 بسیار مرسوم می باشد .یکی از کاربردهای انواع گونی پلاستیکی جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات غذایی و کشاورزی مانند برنج می باشد. که با توجه به وزن و ابعاد مورد نظر طراحی و تولید می گردد .کیسه های برنج معمولاً به صورت
 •  ۵ کیلو
 •  ۱۰ کیلو
 •  ۵۰ کیلو
 •  ۲۵ کیلو

چاپ گونی پلاستیکی

تولید و چاپ می‌گردد . برخی از تولیدکنندگان بنا به سفارش مشتری چاپ گونی پلاستیکی را انجام می دهند و در رنگ های مختلف چاپ می نمایند .جهت استعلام قیمت تولید و چاپ گونی پلاستیکی برنج در شهر کرج و تبریز و اهواز می‌توانید به کارخانجات تولید کیسه گونی مراجعه نمایید. یا با مشاوران فروش   این مجموعه در تمام ساعات شبانه روز تماس گرفته و استعلام‌ قیمت نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک .
تماس با مشاور فروش