خانه / گونی پارچه ای / خرید گونی متقال از تولیدی در ساری

خرید گونی متقال از تولیدی در ساری

قیمت خرید و فروش گونی متقال در گرگان و اردبیل و رشت چه تفاوتی دارد؟ 

جهت خرید گونی کنفی از تولیدی در ساری و کرج و تهران چه کار کنیم ؟

گونی پارچه ای برنج چگونه تولید می‌شود؟

 

استفاده از انواع گونی کنفی و پارچه ای جهت حمل و نقل و بسته بندی انواع محصولات کشاورزی مانند برنج از سالیان بسیار دور مورد توجه بوده است. بسیاری از کشاورزان به دنبال خرید گونی متقال با قیمت ارزان میباشند.

خرید گونی متقال

قیمت خرید و فروش گونی متقال در گرگان و ساری

استفاده از انواع گونی کنفی و پارچه ای از قدیم‌الایام بسیار مرسوم بوده است. اما امروزه استفاده از گونی کنفی مقرون به صرفه نمی باشد . استفاده از انواع پارچه متقال هنوز مورد توجه می باشد .البته چاپ و دوخت گونی متقال نسبت گونی کنفی مقرون به صرفه می باشد و بسیاری از کشاورزان و باغداران جهت بسته بندی و حمل و نقل و فروش انواع محصولات کشاورزی مخصوصاً برنج در گرگان و رشت و زنجان از گونی متقال استفاده می کنند.

قیمت خرید گونی متقال در رشت حداقل ۱۲۰۰ تومان باشد اما در زنجان و گرگان قیمت خرید گونی متقال حداقل ۱۱۰۰ تومن می باشد. جهت استعلام قیمت و چاپ انواع گونی پارچه از جنس متقال یا فلامنت می توانید با مشاورین فروش این مجموعه در تمام ساعات شبانه روز تماس بگیرید.

خرید گونی کنفی

 

 قیمت  انواع گونی کنفی در تهران و اصفهان

گونی کنفی از چین و هند و بنگلادش به به ایران وارد  می گردد. از سالیان بسیار دور رول گونی کنفی در انواع مختلف به ایران نیز وارد می شده است. وارد کنندگان گونی کنفی   اقدام به فروش انواع گونی کنفی با تراکم مختلف در بازار داخل ایران می نمایند.  انواع گونی کنفی با توجه به تراکم بافت آن درجه بندی  می‌شود .قیمت انواع گونی کنفی در تهران و اصفهان و بندرعباس متفاوت می‌باشند.

خرید گونی کنفی

واردکنندگان گونی کنفی با توجه به نوسان قیمت دلار و در ایام مختلف سال نسبت به عرضه و تقاضا با قیمت‌های مختلفی اقدام به فروش گونی کنفی می نمایند. گونی کنفی در سه مدل اصلی به فروش می‌رسد که عبارتند از :

  1. رول گونی کنفی درجه 1:معمولاً جهت گونی دوزی  و بسته بندی برنج و همچنین فیلتراسیون شکر در کارخانجات نیشکر استفاده می شود.
  2. رول گونی کنفی درجه 2 :  جهت استتار در فضای جنگی و دفاع مقدس یا قیر گونی و ایزوگام استفاده می شود.
  3. رول گونی کنفی درجه ۳:   معمولاً ‌جهت  قیرگونی و ایزوگام استفاده می‌شود و کیفیت پایینی دارد.

 

واردکنندگان گونی کنفی با توجه به نوسان قیمت دلار و در ایام مختلف سال نسبت به عرضه و تقاضا با قیمت‌های مختلفی اقدام به فروش گونی کنفی می نمایند.

خرید گونی کنفی از تولیدی در ساری و کرج و تهران 

بسیاری از کشاورزان جهت خرید گونی پارچه ای یا کنفی جهت بسته بندی برنج و فروش و عرضه در بازار مصرف و همچنین بسیاری از سازمانها و ادارات بزرگ و دولتی نیز جهت عرضه انواع برنج در تعاونیهای مصرف خود به به کارمندان زیر مجموعه به دنبال خرید گونی پارچه ای یا کنفی با چاپ برند و مشخصات سازمان خود بر روی آن هستند. جهت  خرید گونی متقال  یا پارچه ای یا کنفی  در ساری و کرج و تهران می توانید به کارگاه های گونی دوزی سنتی در این شهر مراجعه کنید .

 

 

خرید گونی متقال

ضمنا میتوانید به بازار گونی فروشها در کرج مراجعه نموده و در تیراژ مشخص و بار چاپ برند و مشخصات خود بر روی انواع گونی پارچه ای یا کنفی  سفارش تولید دهید. البته جهت سفارش خرید گونی متقال  و فلامنت در تیراژ بالا و همچنین انواع چاپ یک رنگ تا ۴ رنگ می توانید با مشاوره فروش این مجموعه تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.

 

گونی پارچه ای برنج چگونه تولید می‌شود؟

استفائه از گونی پارچه ای مخصوص برنج و نمک و برخی محصولات کشاورزی و شیمیایی از قدیم‌الایام مرسوم بوده است .مهمترین و اولین مرحله در تولید گونی پارچه ای خرید پارچه مناسب می باشد. استفاده از پارچه متقال از قدیم الایام بسیار مورد توجه بوده است. اما امروزه با توجه به قیمت مناسب پارچه فلامنت بسیاری از تولیدکنندگان و فروشندگان از گونی پارچه فلامنت استفاده می‌کنند.

 

خرید گونی متقال

گونی پارچه ای  از انواع پارچه فلامنت یا متقال در کارگاه گونی دوزی برش خورده و دوخته می‌شود. و سپس چاپ از یک تا چهار رنگ بر روی آن با چاپ سیلک انجام می‌شود. جهت چاپ روی کیسه پارچه‌ای از کلیشه نام برند و مشخصات محصول خود باید جداگانه ساخته شود و جهت چاپ استفاده شود.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره تماس و واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidbags@
اینستاگرام: avidbags@
آدرس سایت: www.avidbag.com
پست الکترونیکی: avidbag@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک
Message Us on WhatsApp