خانه / رول گونی پلاستیکی / خرید گونی بسته‌بندی از تولیدی در تبریز

خرید گونی بسته‌بندی از تولیدی در تبریز

قیمت خرید گونی بسته‌بندی در اردبیل و تبریز و زنجان چه تفاوتی دارد ؟

جهت خرید عمده  گونی بسته بندی در کرج و زنجان و قزوین کجا مراجعه کنیم؟

گونی بسته بندی چیست و در چه مدلهایی تولید می گردد؟

جهت صادرات انواع رول گونی پلاستیکی  افغانستان و ارمنستان و عراق چه کار کنیم؟

 

استفاده از انواع کیسه گونی جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات بسیار مرسوم و متداول می باشد. یکی از کاربردهای اصلی انواع کیسه گونی پلاستیکی جهت بسته بندی بسیاری از محصولات می باشد. مانند پوشاک یا انواع نخ و طناب و انواع محصولات پلاستیکی و شیمیایی که با توجه به وزن و حجم محصول می توانید از انواع گونی پلاستیکی جهت بسته بندی استفاده نمایید.

خرید گونی بسته بندی

 

قیمت خرید گونی بسته‌بندی در اردبیل و تبریز  جهت صادرات به عراق

خرید گونی بسته‌بندی در صنایع مختلفی انجام می شود و جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات مختلف استفاده می گردد .جهت بسته بندی محصولات فله و پودری انواع کیسه گونی در ابعاد مختلف استفاده می‌شود. برخی از صنایع که از انواع کیسه گونی جهت بسته بندی استفاده می کنند عبارتند از :

 1. صنایع کشاورزی
 2. صنایع غذایی
 3. صنایع دامی
 4. صنایع شیمیایی
 5. صنایع پتروشیمی
 6. صنایع دارویی
 7. صنایع نظامی
 8. صنایع معدنی
 9. صنایع ساختمانی
 10. و..

برخی کارخانجات جهت بسته بندی و حمل و نقل محصولات خود که به صورت فله یا پودری نمی باشد نیز از انواع گونی بسته‌بندی استفاده می‌کنند . مانند کارخانجات اسباب بازی یا لوازم پلاستیکی و همچنین پوشاک و یا گیاهان دارویی که از گونی های بسته بندی بزرگ استفاده می کنند.

 

خرید گونی بسته بندی

خرید گونی بسته بندی در ابعاد بزرگ معمولاً در ابعاد ۱۳۰ در ۲۰۰ می باشد که جهت حمل و نقل و بسته‌بندی محصولات حجیم و سبک استفاده می گردد. جهت صادرات بسیاری از این محصولات به کشورهای همسایه مانند عراق و روسیه و اوکراین و تاجیکستان و پاکستان و دیگر کشورها و همچنین جهت حمل و نقل داخلی و ارسال سفارشات حجیم به شهرهای دیگر مانند اصفهان و قم و اراک و تبریز از انواع گونی بسته بندی بزرگ استفاده می شود.

 

خرید گونی بسته بندی

قیمت خرید گونی بسته‌بندی  در بهمن 98 در ابعاد ۱۳۰ در ۲۰۰ با توجه به وزن گونی و نوع نخ آن و نوع دوخت و سردوزی کیسه گونی و همچنین رنگ آن متفاوت می باشد. به عنوان مثال قیمت خرید گونی بسته‌بندی در ابعاد ۱۳۰ در ۲۰۰ با وزن ۲۰۰ گرم حداقل ۳ هزار و ۳۰۰ تومان می باشد.

بارگیری بیش از حد محصولات با کیسه گونی در کامیونت!

خرید عمده گونی بسته بندی در کرج و زنجان  

با توجه به رشد صنایع در شهرهای مختلف ایران مانند کرج و زنجان و قزوین و تبریز و اردبیل بسیاری از کارخانجات پس از تولید محصولات خود اقدام به بسته بندی و فروش محصولات به شهرهای دیگر می نمایند. بسیاری از این کارخانجات جهت خرید گونی بسته بندی به صورت عمده و در تیراژ بالا اقدام می نمایند تا بتوانند در هزینه‌های بسته بندی صرفه‌جویی نمایند.

برخی از صنایع جهت بسته بندی محصولات خود از گونی بسته بندی بزرگ استفاده می کنند عبارتند از:

 • کارخانجات پوشاک
 • کارخانجات پارچه
 • کارخانجات اسباب‌بازی
 • کارخانجات لوازم پلاستیکی
 • فروشندگان گیاهان دارویی
 • کارخانجات زغال
 • کارخانجات لوازم کادویی
 • کارخانجات کفش
 • و..

 

خرید گونی بسته بندی

 

جهت خرید به صورت عمده می توانید با دفاتر فروش کارخانجات گونی بافی تماس بگیرید یا با مشاوران فروش گروه تولیدی آوید در تمام ایام هفته حتی ایام تعطیل تماس بگیرید و استعلام قیمت نمایید.

 

گونی بسته بندی چیست و در چه مدلهایی تولید می گردد؟

گونی بسته بندی همان کیسه گونی پلاستیکی می باشد که در ابعاد بزرگ دوخته می شود. انواع گونی پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن تولید و بافته می شود و با توجه به سفارش مشتری در ابعاد مختلف برش داده می شود. سپس برند و مشخصات محصول بر روی آن چاپ می شود. محصولات فله مانند محصولات کشاورزی و غذایی و شیمیایی در کیسه های ۱۰ کیلویی و ۲۰ کیلویی و ۵۰ کیلویی بسته بندی می شود. اما محصولات که حجیم هستند مانند پوشاک و گیاهان دارویی و اسباب بازی ها و لوازم پلاستیکی و ظروف آشپزخانه جهت جابجایی و حمل و نقل و ارسال به شهرستان ها درون کیسه های بزرگ پلاستیکی بسته بندی می شوند.

خرید گونی

 صادرات  رول  گونی پلاستیکی به افغانستان و ارمنستان و عراق

در سال های اخیر بسیاری از تولید کنندگان و کارخانجات در کشورهای همسایه مانند عراق و افغانستان و ارمنستان جهت خرید رول گونی پلاستیکی برای  گونی دوزی و  پوشش نمای ساختمان ها  اقدام به خرید و ثبت سارش انواع رول گونی پلاستیکی مورد نیاز خود در ایران نموده اند. چرا که قیمت تمام شده و فروش انواع رول گونی پلاستیکی و کیسه جامبو به دلیل کاهش ارزش ریال در برابر دلار  و دیگر ارز های خارجی پایین است.

رول گونی پلاستیکی

 

جهت صادرات انواع رول گونی پلاستیکی و رول گونی پلاستیکی جامبو می توانید به کارخانجات گونی بافی مراجعه کنید یا با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و از نحوه خرید و ثبت سفارش و صادرات انواع رول گونی پلاستیکی به کشورهای عراق و ارمنستان و روسیه و افغانستان اطلاع کسب نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار
تماس با مشاور فروش