خانه / رول گونی پلاستیکی / قیمت فروش گونی سیب و پرتقال در ساری

قیمت فروش گونی سیب و پرتقال در ساری

استفاده از کیسه گونی جهت حمل و نقل بسیار از محصولات باغی و صیفی جات مانند سیب و پرتقال و سیب زمینی انار و خیار و پیاز کاربرد دارد. تولید و خرید و فروش گونی سیب و پرتقال و سیب زمینی و پیاز در ساری و اردبیل و سنندج و کاشان بسیار پر سود می‌باشد.

در این مقاله می خوانید:

مرکز خرید و فروش گونی خالی در رشت و گرگان  
جهت خرید عمده رول گونی پلاستیکی ساختمانی در بیرجند 
قیمت فروش گونی سیب و پرتقال در ساری و نوشهر 
 صادرات رول گونی پلاستیکی به ارمنستان و آذربایجان 
….

قیمت رول گونی

مرکز خرید و فروش گونی خالی در رشت و گرگان

در بسیاری از صنایع استفاده از انواع کیسه گونی برای حمل و نقل و بسته بندی و فروش محصولات رواج دارد. در گذشته از کیسه‌های گونی کنفی بیشتر استفاده می‌شد. اما امروزه با توجه به افزایش قیمت گونی کنفی که عمدتاً وارداتی می باشد . استفاده از گونی های پلاستیکی رواج پیدا کرده است . برخی از صنایع که از کیسه های گونی جهت بسته بندی و فروش محصولات خود در بازارهای داخل و خارج از کشور استفاده می کنند عبارتند از :

 • صنایع معدنی
 • صنایع ساختمانی
 • صنایع شیمیایی
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع نفتی
 • صنایع دامی
 • صنایع کشاورزی
 • صنایع غذایی
 • صنایع نظامی
 • صنایع دارویی
 • صنایع بهداشتی
 • صنایع فلزی
 • و غیرهفروش گونی خالی

خرید و فروش گونی خالی در بسیاری از شهرها و عرضه گونی مورد نیاز بسیاری از کشاورزان و صنعتگران بسیار پر سود می باشد و فروش در کرمان و تهران و شهر رشت و ساری و شهرهای دیگر رواج دارد. قیمت فروش گونی خالی در رشت و ساری با توجه به ابعاد و کیفیت گونی و فاکتورهای دیگر مشخص می گردد . جهت استعلام قیمت فروش گونی خالی در رشت و گرگان و ساری و کرج و کرمان می توانید به فروشگاه های محصولات کشاورزی یا ابزار فروشی ها و مصالح فروشی ها مراجعه نمایید.  یا به صورت اینترنتی با تولیدکنندگان و فروشندگان گونی پلاستیکی و سایر انواع گونی آشنا شده و استعلام قیمت نمایید. مشاوران فروش این مجموعه در سریعترین زمان و با ارزانترین قیمت انواع گونی خالی مورد نیاز شما را در شهرهای مختلف تامین می نمایند.

فروش رول گونی

خرید عمده رول گونی پلاستیکی ساختمانی در بیرجند 

گونی پلاستیکی از مواد اولیه پلی پروپیلن تولید می گردد . پلاستیک نایلون یا نخ پنبه ای و یا بنیاد نیز در شهرهای مختلف مانند تهران و مشهد و زاهدان و کرمان و اصفهان و تبریز به فروش میرسد.  رول گونی پلاستیکی در کارخانجات گونی بافی در انواع مختلف تولید می گردند و با استفاده از رول گونی پلاستیکی گردباف انواع کیسه گونی پلاستیکی تولید میشود.

رول گونی پلاستیکی در دو نوع اصلی تولید می گردد :

 1. رول گونی پلاستیکی گردبافت
 2. رول گونی پلاستیکی تخت

فروش رول گونی

رول گونی پلاستیکی گردباف معمولاً جهت گونی دوزی استفاده می‌شود و رول گونی پلاستیکی تخت جهت نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد . رول گونی پلاستیکی در انواع مختلفی تولید می گردند که برخی از انواع رول گونی پلاستیکی ساختمانی یانمای ساختمان به شرح زیر می باشد :

 1. رول گونی پلاستیکی ساده
 2. رول گونی پلاستیکی ضد آب
 3. رول گونی پلاستیکی ضد آفتاب
 4. رول گونی پلاستیکی ضد آب و ضد آفتاب

جهت خرید عمده رول گونی پلاستیکی ساختمانی در بیرجند و تایباد و مشهد و دیگر شهرها می توانید به ابزار فروشی های مصالح فروشی ها مراجعه نموده و یا به صورت اینترنتی با فروشندگان و تولیدکنندگان رول گونی پلاستیکی تماس بگیرید و خریداری نمایید. جهت خرید عمده رول گونی پلاستیکی ساختمانی در بیرجند و مشهد و تایباد می توانید به راحتی و در سریع ترین زمان از طریق این گروه تولیدی در سراسر کشور اقدام نمایید.

قیمت رول گونی

قیمت فروش گونی سیب و پرتقال در ساری و نوشهر

بسیاری از کشاورزان در سراسر کشور جهت بسته بندی محصولات خود و عرضه در بازارهای داخل و خارج از کیسه گونی پلاستیکی یا نایلونی استفاده می کنند. به عنوان مثال جهت بسته بندی سیب زمینی در همدان و کرمانشاه و گرگان و ساری از کیسه گونی پلاستیکی سفید یا شیشه ای و یا توری استفاده می گردد . جهت بسته بندی پیاز معمولاً از توری های پیازی استفاده می شود . در گرگان و نوشهر و ساری و بابل جهت بسته بندی و ارسال سیب و پرتقال از توری های مخصوص استفاده می‌شود.فروش گونی سیب

برای بسته بندی و جابجایی محصولات خشکبار و حبوبات از انواع کیسه گونی پلاستیکی ساده یا لمینت در استفاده پروپیلن استفاده می‌گردد. مواد غذایی مانند آرد و پودر مواد غذایی دیگر نیز از گونی پلاستیکی لمینت یا کامپوزیت معمولاً استفاده می‌کنند. قیمت خرید و فروش گونی سیب زمینی و پیاز و سیب و پرتقال و توری در تهران و نوشهر و ساری و دیگر شهرها با توجه به ابعاد توری و گونی و کیفیت بافت آن متفاوت باشد.  البته تیراژ خرید کیسه گونی در قیمت فروش گونی سیب زمینی و پیاز و دیگر محصولات تفاوت ایجاد می کند.

فروش گونی سیب

صادرات رول گونی پلاستیکی به ارمنستان و آذربایجان

رول گونی پلاستیکی در کارخانجات گونی بافی در تبریز و رشت و زنجان و کرج و تهران و یزد و شیراز و اصفهان و دیگر شهرها تولید می گردد . خط تولید رول گونی پلاستیکی معمولاً اتریشی یا هندی یا کره ای می باشد. کیفیت بافت محصولات خط تولید اتریشی بالاترین کیفیت را دارند . خط تولید استارلینگر اتریشی با کیفیت بالا در بسیاری از کارخانجات گونی بافی در تبریز و رشت و اراک و تهران نصب و راه اندازی شده اند. کارخانه گونی بافی قدیمی با تیراژ پایین تر و کیفیت پایین‌تری انواع رول گونی پلاستیکی تولید می‌کنند .

قیمت رول گونی

رول گونی پلاستیکی در دو نوع اصلی گردباف و تخت تولید می گردد با توجه به قیمت مناسب تولید رول گونی پلاستیکی در ایران، بسیاری از مشتریان و تاجران در کشورهای ارمنستان و عراق و ترکیه و آذربایجان و افغانستان به دنبال خرید رول گونی پلاستیکی مورد نیاز خود از ایران می باشند. صادرات رول گونی پلاستیکی به ارمنستان و آذربایجان و ترکیه از ایران در سال ۹۹ کاهش پیدا کرد. اما در سال ۱۴۰۰ با توجه به افزایش جهانی قیمت مواد اولیه پلی پروپیلن صادرات پلاستیکی به ارمنستان و آذربایجان و افغانستان افزایش یافت.  جهت استعلام قیمت صادراتی رول گونی پلاستیکی مورد نیاز خود در ابعاد مختلف می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره تماس و واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidbags@
اینستاگرام: avidbags@
آدرس سایت: www.avidbag.com
پست الکترونیکی: avidbag@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

حتما ببینید

قیمت گونی ضایعاتی

تفاوت قیمت فروش گونی ضایعاتی اصفهان و زنجان

خرید و فروش گونی ضایعاتی اصفهان و شیراز و مشهد و.. بسیار رواج دارد. الزامات …

مشاوره