خانه / رول گونی پلاستیکی / مرکز خرید گونی ضایعاتی پلاستیکی در تهران

مرکز خرید گونی ضایعاتی پلاستیکی در تهران

خرید گونی ضایعاتی در تهران و اصفهان و بندرعباس با چه هدفی صورت می گیرد؟

جهت خرید عمده کیسه گونی پلاستیکی در سمنان و رشت و قزوین به کجا مراجعه کنیم ؟

قیمت فروش رول گونی پلاستیکی در همدان و خرم آباد چقدر است؟

استفاده از انواع گونی ضایعاتی و دست دوم بسیار مرسوم می باشد مخصوصا خرید گونی ضایعاتی جامبو  . چرا که وزن بالایی دارد و قیمت اولیه آن نیز بسیار گران می باشد .

خرید گونی ضایعاتی

خرید گونی ضایعاتی در تهران و اصفهان و بندرعباس 

بسیاری از صنایع پس از حمل و نقل و جابجایی محصولات خود با انواع کیسه گونی و کیسه جامبو و تخلیه بار در مقصد ، کیسه گونی پلاستیکی را دور می ریزند .  برخی از آنها گونی های پاره شده و ضایعاتی را می فروشند. تا ضمن کسب درآمد و ایجاد درآمد مالی و جبران بخشی از هزینه های بسته بندی و حمل و نقل با کیسه گونی ، به حفظ محیط زیست کمک کرده و از آلودگی و تخریب محیط زیست جلوگیری نمایند.

خرید گونی ضایعاتی در تهران و بندرعباس اصفهان بسیار مرسوم می باشد .این گونی ها با قیمت بالا خرید و فروش می شود. چرا که مصرف گونی پس از پاره شدن در این شهرها در صنایع مختلف زیاد می باشد. مهمترین دلیل خرید گونی ضایعاتی جهت بازیافت می باشد و برخی از صنایع از گونی ضایعاتی برای تولیدات خود بدون آن که بازیافت نمایند استفاده می کنند. مانند ایزوگام که در ساخت آن انواع گونی ضایعاتی به صورت مذاب درون ایزوگام میریزند تا کیفیت استحکام ایزوگام بالا رود و مقرون به صرفه شود.

خرید گونی ضایعاتی

 

بسیاری از صنایع دیگر انواع محصولات پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن را بازیافت نموده. و برای تولید محصولاتی مانند طناب و کفش و ظروف پلاستیکی مجدداً استفاده می کنند . صنعت بازیافت محصولات پلاستیکی در جهان بسیار پررونق می باشد و قوانین زیست محیطی و مشوقهای بسیاری این امر را اجتناب ناپذیر بوده است. جهت استعلام قیمت  خرید گونی ضایعاتی در تهران و بندر عباس و اصفهان بمی توانید با مشاورین گروه تولیدی آوید تماس بگیرید .

 

فروش ضایعات گونی ضمن کسب درآمد و ایجاد درآمد مالی و جبران بخشی از هزینه های بسته بندی ، به حفظ محیط زیست کمک کرده و از آلودگی و تخریب محیط زیست جلوگیری می نماید.

خرید عمده کیسه گونی پلاستیکی در سمنان و رشت  

بسیاری از محصولات کشاورزی مانند برنج و گندم و جو با استفاده از کیسه های پلاستیکی حمل و نقل و بسته بندی می شود و به بازار مصرف ارسال می گردد. انواع محصولات کشاورزی مانند ذرت و بذرها و دانه های مختلف گیاهی همه و همه با استفاده از انواع گونی پلاستیکی بسته بندی و حمل و نقل و انبار می شود. بسیاری از محصولات شیمیایی و  محصولات معدنی و ساختمانی مانند گچ و سیمان هم با استفاده از انواع گونی پلاستیکی در ابعاد مختلف جابجایی و حمل و نقل و بسته بندی می گردد .

خرید گونی ضایعاتی

لذا خرید عمده کیسه پلاستیکی در شهرهای قزوین و رشت و سمنان  بسیار رواج دارد. می توانید جهت خرید انواع کیسه گونی برای محصولات مانند گچ و سیمان و برنج و گندم و جو به بازار گونی فروش ها در شهر خود مراجعه نمایید .یا به صورت حضوری به بازار تهران تشریف ببرید. زمان جهت ثبت سفارش در تیراژ بالا و چاپ مشخصات برند و مشخصات محصول خود با دفاتر فروش مستقیم کارخانجات تماس بگیرید. ضمنا می توانید جهت خرید عمده کیسه گونی پلاستیکی در قزوین و رشت و سمنان و ساری و دیگر شهرها و مشاوره فروش این مجموعه تماس بگیرید و ضمن استعلام قیمت ثبت سفارش نمایید.

 

قیمت فروش رول گونی پلاستیکی در همدان و خرم آباد 

گونی پلاستیکی در کارخانجات گونی بافی به صورت عمده تولید می گردد. رول گونی پلاستیکی  به دو روش بافته می شود عبارت است از:

 • رول گونی پلاستیکی گردباف یا حلقوی
 • رول گونی پلاستیکی تخت یا تاروپودی

گونی پلاستیکی گردباف از عرض ۳۰ تا ۱۳۰ سانت   جهت گونی دوزی  تولید می شود . رول گونی پلاستیکی تخت جهت گونی دوزی و  بیشتر جهت پوشش نمای ساختمان و به صورت متری به فروش می‌رسد.

البته فروش رول گونی پلاستیکی  تخت در تیراژ بالا به صورت تناژ محاسبه می گردد.  . رول  گونی پلاستیکی در عرض های دو متری و سه متری و چهار متری به فروش می‌رسد. رول گونی پلاستیکی  با توجه به نیاز مشتری در انواع مختلفی تولید می گردد که عبارتند از :

 1. رول گونی پلاستیکی معمولی
 2. رول گونی پلاستیکی ضد آب
 3. رول گونی پلاستیکی ضد آفتاب
 4. رول گونی پلاستیکی ضد آب و ضد آفتاب

فروش رول گونی

قیمت فروش رول گونی پلاستیکی در  همدان و خرم آباد متفاوت می باشد .قیمت کیسه گونی و رول گونی پلاستیکی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود که  سبب تفاوت قیمت در کارخانجات مختلف می گردد. برخی از این عوامل عبارتند از :

 • قیمت مواد اولیه پلی پروپیلن  در بورس
 • نوع ماشین آلات گونی بافی
 • نوع نخ رول گونی پلاستیکی
 • نوع بافت رول گونی پلاستیکی
 • تیراژ تولید رول گونی پلاستیکی
 • ابعاد تولید رول گونی پلاستیکی
 • لمینت بودن رول گونی پلاستیکی
 • نوع رنگ رول گونی پلاستیکی
 • و موارد دیگر

 

جهت استعلام قیمت رول گونی پلاستیکی   جهت  صادرات به کشورهای اطراف مانند امارات و عمان و افغانستان می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و با ارزانترین قیمت   خرید نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک .

حتما ببینید

فروش گونی خالی

قیمت فروش گونی سیب و پرتقال در ساری

استفاده از کیسه گونی جهت حمل و نقل بسیار از محصولات باغی و صیفی جات …

تماس با مشاور فروش