خانه / گونی پلاستیکی / قیمت خرید و فروش گونی ضایعات در ارومیه

قیمت خرید و فروش گونی ضایعات در ارومیه

قیمت خرید و فروش گونی ضایعات در سنندج و کرمانشاه و ارومیه چقدر است؟ خرید و فروش ضایعات گونی با چه هدفی صورت می گیرد؟ فرآیند تولید گونی پلاستیکی چگونه می باشد ؟خریداران عمده گونی دست دوم چه کسانی میباشند؟

بسیاری از کارخانجات پس از تخلیه مواد اولیه، گونی های دست دوم در بازار به فروش می‌رسانند تا مقداری از هزینه های بسته بندی جبران گردد.  البته برخی از گونه های پلاستیکی پس از تخلیه پاره شده و به عنوان ضایعات به فروش می رسد .خرید و فروش گونی ضایعات جهت بازیافت یا به عنوان مواد اولیه در برخی از کارخانجات مورد استفاده می باشد.

خرید و فروش گونی ضایعات

قیمت خرید و فروش گونی ضایعات در سنندج و کرمانشاه  

استفاده از گونی پلاستیکی جهت حمل و نقل و بسته بندی بسیاری از محصولات مختلف رواج دارد .صنایع مختلفی از انواع گونی پلاستیکی در ابعاد متفاوت و تیراژ مختلف استفاده می‌کنند که برخی از این صنایع عبارتند از :

 1. صنایع غذایی
 2. صنایع کشاورزی
 3. صنایع شیمیایی
 4. صنایع پتروشیمی
 5. صنایع معدنی
 6. صنایع ساختمانی
 7. صنایع نظامی
 8. صنایع دارویی
 9. صنایع دامی
 10. و غیره

بسیاری از کارخانجات پس از تخلیه مواد اولیه ،گونی ها را به صورت دست دوم در بازار به فروش می رسانند یا گونی های پاره شده را به عنوان ضایعات گونی به برخی از کارخانجات جهت مصرف مواد اولیه میفروشند .کیفیت گونی های پاره شده و ضایعات گونی با توجه به نوع محصولی که درون آن بوده متفاوت می باشد . برخی از گونه‌های پاره شده همراه با مواد درون آن قابل استفاده نمی باشد و گونه های پاره شده حتماً باید شستشو و تمیز گردد. کیفیت گونی های ضایعاتی با توجه به کیفیت بافت گونی قیمت‌گذاری می‌شود .

 

خرید و فروش گونی

قیمت خرید و فروش گونی ضایعات در بازار از ۵۰۰ تومان تا ۲ هزار تومان متغیر می باشد. باتوجه به نوع مصرف خریداران ضایعات گونی از ضایعات، با قیمت‌های متفاوت انجام می گردد.

 

خرید و فروش ضایعات گونی با چه هدفی صورت می گیرد؟

استفاده از گونی پلاستیکی  بسیار مناسب می باشد و پس از تخلیه به عنوان گونی دست دوم یا گونی ضایعات خرید و فروش می گردد. گونی های پاره شده که از جنس پلی پروپیلن می باشد جهت مصرف در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.  با توجه به الزامات زیست محیطی و جلوگیری از آلودگی محیط زیست، خرید و فروش گونی ضایعات بسیار لازم و ضروری می باشد.

خرید و فروش گونی ضایعات معمولا با دو هدف صورت می گیرد:

 • الف) بازیافت ضایعات گونی و مواد پلی پروپیلن و استفاده مجدد جهت تولید محصولاتی از جنس پلی پروپیلن
 • ب) استفاده از ضایعات گونی و محصولات پلاستیکی دیگر از جنس پلی پروپیلن به عنوان مواد افزودنی جهت تولید برخی محصولات دیگر مانند ایزوگام  و کتیبه پرده

 

تولید گونی پلاتیکی

 

فرآیند تولید گونی پلاستیکی  

تولید گونی پلاستیکی از الیاف پلی پروپیلن صورت می گیرد .فرآیند های تولید گونی پلاستیکی معمولاً بدین شرح می باشد .البته در کارخانجات مدرن گونی بافی برخی از فرایندها به شکل دیگری انجام می‌شود .اما اصول کلی تولید گونی های پلاستیکی از الیاف پلی پروپیلن به شکل زیر می باشد  :

 • بافندگی : در این مرحله گرانول پلی پروپیلن به همراه مواد افزودنی دیگر درون اکسترودر وارد شده و ذوب می گردد . در انتها به صورت رشته های الیاف خارج شده و در تونل باد تونل آب سرد می گردد و سپس به دور قرقره ها و بوبین پیچیده می شود.
 • ریسندگی :در این مرحله الیاف پلی پروپیلن یافته می‌شود و صدها قرقره در دستگاه بافندگی به صورت تخت یا حلقوی گذاشته شده و کار بافت گونی با سرعت بالا انجام می شود.
 • دوخت و برش :پس از بافته شدن گونی کار برش گونی انجام شده و انتهای هر گونی به صورت چند لایه با توجه به سفارش مشتری دوخته  می گردد .
 • چاپ و بسته بندی: چاپ برند مشخصات محصول در رنگ های مختلف و با روش‌های مختلفی بر روی کیسه و گونی انجام می‌شود. که در برخی از کارخانجات کار چاپ بر روی رول گونی پس از بافندگی انجام می شود و سپس به مرحله دوخت و برش و بسته بندی میرسد.

خرید و فروش گونی

خریداران عمده گونی دست دوم 

استفاده از گونی دست دوم بسیار رواج دارد و در صنایع مختلفی بسیاری از مردم و کارخانجات و کشاورزان به دنبال خرید گونی دست دوم باقیمت ارزان می باشند جهت خرید گونی دست دوم در شهرهای مختلف مانند شیراز و اهواز و مشهد و تبریز و تهران و شهرکرد اعلام می توانید با مشاورین فروش مجموعه تماس بگیرید .خریداران اصلی گونی دست دوم عبارتند از:

 

 

خرید و فروش گونی دست دوم

 • کشاورزان: که در فصل برداشت جهت جابجایی محصولات خود از زمین کشاورزی یا باغ میوه به انبار از گونه های دست دوم ارزان استفاده می کنند تا هزینه‌های برداشت محصول کاهش یابد.
 • پیمانکاران ساختمانی : که در هنگام تخریب و بازسازی و ساخت پروژه های ساختمانی باید نخاله های ساختمانی و گچ و خاک مصرف شده و خراب شده را به خارج از شهر انتقال دهند تا بتوانند به راحتی کار کنند . همچنین جهت جلوگیری از آلودگی و تمیز کردن محیط کار از کیسه های گونی نخاله  جهت حمل و نقل نخاله های ساختمانی استفاده می کنند.
 • قطعه سازان : بسیاری از کارگاه قطعه سازی فلزی یا پلاستیکی جهت جابجایی قطعات تولید شده به بخشهای آبکاری یا رنگ کاری یا تراشکاری از کیسه گونی پلاستیکی دست دوم استفاده می کنند تا هزینه های تولید کاهش یابد.

بارگیری بیش از حد محصولات با کیسه گونی در کامیونت!

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره تماس و واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidbags@
اینستاگرام: avidbags@
آدرس سایت: www.avidbag.com
پست الکترونیکی: avidbag@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

حتما ببینید

فروش گونی شکر

تفاوت قیمت فروش گونی شکر در مشهد و گرگان

کیسه گونی پلاستیکی جهت بسته بندی و فروش مواد غذایی مانند آرد شکر و حبوبات …

Message Us on WhatsApp