خانه / گونی پلاستیکی / خرید عمده کیسه گونی دست دوم ارزان در مشهد |کارخانجات تولید گونی پلاستیکی صادراتی  

خرید عمده کیسه گونی دست دوم ارزان در مشهد |کارخانجات تولید گونی پلاستیکی صادراتی  

خرید و فروش انواع کیسه گونی پلاستیکی دست دوم در شهرهای شیراز و بندرعباس و اهواز و تهران و مشهد و دیگر شهرها بسیار رواج دارد .  جهت خرید عمده  گونی دست دوم می توانید به مراکز خرید و فروش ضایعات گونی یا بازار گونی فروشها در شهر خود مراجعه نمایید. .تولید گونی پلاستیکی با قیمت ارزان  کارخانجات  گونی بافی در شهرهای مختلفی مانند تبریز و تهران و سمنان و یزد و اصفهان و همدان و مشهد و اهواز و شیراز و زاهدان و… مشغول به فعالیت می باشند.

انواع گونی پلاستیکی در همدان و قزوین 

کارخانجات تولید گونی پلاستیکی صادراتی  

جهت خرید عمده کیسه گونی دست دوم در کرمان و بندرعباس

قیمت فروش کیسه گونی ضایعاتی 

صادرات   گونی دست دوم به افغانستان 

تولید گونی پلاستیکی

انواع گونی پلاستیکی در همدان و قزوین

گونی پلاستیکی  با توجه به نوع نیاز مشتری و موادی که درون آن قرار می گیرد در ابعاد و مدل های مختلفی تولید می گردد که برخی از آنها عبارتند از:

 • کیسه گونی معمولی
 • کیسه گونی لمینت
 • کیسه گونی نایلون دار
 • کیسه گونی کامپوزیت
 • کیسه گونی سیمانadstar
 • کیسه گونی جامبو

تولید گونی پلاستیکی

تولید کیسه گونی به صورت تخصصی در کارخانجات مختلفی در گرگان و همدان و قزوین و تهران و اصفهان انجام می شود .با توجه به نیاز خود می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس گرفته تا از نزدیک ترین کارخانه و با ارزانترین قیمت، گونی پلاستیکی مورد نیاز خود را تامین نمایید . نوع چاپ کیسه گونی نیز با توجه به طرح مورد نظر مشتری و همچنین نوع موادی که درون کیسه گونی ریخته می شود،  از انواع کیسه گونی پلاستیکی متفاوت استفاده می شود.

 

کارخانجات مدرن تولید کیسه گونی پلاستیکی صادراتی با قیمت ارزان در یزد و شیراز و همدان و مشهد و رشت و تبریز و تهران و… در سالیان اخیر به بهره برداری رسیده اند.

 

کارخانجات تولید گونی پلاستیکی صادراتی  

فرآیند تولید گونی پلاستیکی به صورت کلی مشابه می باشد .اما  تولید گونی پلاستیکی در کارخانجات کیسه گونی بافی با توجه به نوع ماشین آلات متفاوت باشد. . فرایند تولید کیسه گونی بافی در کارخانجات به شرح زیر می باشد:

 

تولید گونی پلاستیکی

 1. ریسندگی: گرانول پلی پروپیلن به همراه مواد افزودنی دیگر و مستربچ و مواد نرم کننده داخل  اکسترودر  ذوب شده و از انتهای آن خارج می شود . پس از سرد شدن در تونل آب یا باد به دور بوبین یا قرقره ها تابیده می شود.
 2. بافندگی : قرقره ها درون دستگاه گونی بافی قرار گرفته و با سرعت زیاد رول گونی پلاستیکی به صورت گرد باف یا تخت بافته می‌شود .
 3. چاپ: با توجه به طرح مشتری چاپ رول گونی پلاستیکی با روش های مختلفی انجام می شود.
 4. برش :با توجه به ابعاد کیسه گونی مورد نیاز مشتری رول گونی پلاستیکی در ابعاد مشخص با روش گرم یا سرد برش زده می شود.
 5. دوخت: انتهای هر کیسه گونی برش خوردن به صورت یک لایه یا دولایه یا سه لایه دوخته می شود.
 6. لمینت :لمینت کردن و یا گذاشتن لاین در مرحله جداگانه بر روی رول گونی پلاستیکی انجام می شود

تولید گونی پلاستیکی

کارخانجات تولید گونی پلاستیکی در شهرهای مختلفی مانند تبریز و تهران و سمنان و یزد و اصفهان و همدان و مشهد و اهواز و شیراز و زاهدان و… مشغول به فعالیت می باشند. البته کارگاه های گونی دوزی در اکثر شهرها از سالیان قدیم بسیار زیاد می باشند.

 

خرید عمده کیسه گونی دست دوم در کرمان و شیراز 

استفاده از انواع کیسه گونی پلاستیکی جهت بسته بندی و حمل و نقل محصولات مختلف انجام می شود. بسیاری از کارخانجات مواد اولیه خود را با استفاده از کیسه گونی پلاستیکی خریداری می کنند. مواد اولیه در کارخانجات مختلف یا در کارگاه ها تخلیه می شود و گونی های  پلاستیکی دست دوم در بازار به فروش می رسد . خرید و فروش انواع   گونی پلاستیکی دست دوم در شهرهای شیراز و بندرعباس و اهواز و تهران و مشهد و دیگر شهرها بسیار رواج دارد .

کیسه گونی دست دوم

افراد بسیاری به دنبال خرید انواع   گونی دست دوم می باشد. جهت خرید عمده   گونی دست دوم می توانید به مراکز خرید و فروش ضایعات گونی یا بازار گونی فروشها در شهر خود مراجعه نمایید. جهت خرید کیسه گونی دست دوم در تعداد محدود می توانید به کارگاه ها و کارخانجات کیسه گونی بافی مختلف مراجعه نموده و   گونی دست دوم تخلیه شده را از آنها خریداری نمایید. به عنوان مثال جهت خرید گونی پلاستیکی آردی میتوانید به نانوایی‌ها در محل خود مراجعه نمایید.

کیسه گونی دست دوم

جهت خرید عمده   گونی پلاستیکی دست دوم آردی یا شکری و موارد دیگر می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و در شهرهای مختلف و با ارزانترین قیمت خریداری نمایید. صادرات گونی پلاستیکی آردی به کشورهای عراق و افغانستان توسط گروه تولیدی آوید با ارزان ترین قیمت و به راحتی قابل انجام می باشد.

 

قیمت فروش کیسه گونی ضایعاتی در سال ۹۹

کیسه گونی پلاستیکی پس از تخلیه به عنوان   گونی دست دوم به فروش می رسد. بیشترین مصرف گونی پلاستیکی دست دوم، کیسه گونی پلاستیکی آرد می باشند که در نانوایی ها پس از تخلیه به فروش می‌رسد. پس از تخلیه مواد اولیه در بسیاری از کارخانجات نیز کیسه گونی پلاستیکی در ابعاد مختلف با قیمت های متفاوت به فروش می رسد. قیمت خرید و فروش انواع گونی پلاستیکی می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و با بهترین قیمت اقدام به خرید یا فروش گونی پلاستیکی دست دوم نمایید.

کیسه گونی ضایعاتی

گونی پلاستیکی پاره شده معمولاً به عنوان ضایعات گونی جهت بازیافت جمع آوری می شود. از آنها گرانول های بازیافتی جهت تولید محصولات دیگر تامین و تهیه می‌شود . گونی پلاستیکی ضایعاتی به عنوان مواد اولیه در برخی از کارخانه‌ ها مانند کارخانجات ایزوگام به صورت مستقیم استفاده می شود.

قیمت فروش کیسه گونی ضایعاتی در سال ۹۹ با توجه به تمیز بودن و کیفیت آن و میزان  پوسیدگی از ۶۰۰ تا ۲۰۰۰ تومن متفاوت می باشد.

 

صادرات کیسه گونی دست دوم به افغانستان 

استفاده از کیسه گونی دست دوم کاربردهای مختلفی دارد و خریداران زیادی دارد. برخی از کاربردهای گونی دست دوم عبارتند از :

کیسه گونی دست دوم

 1. کشاورزی: بسیاری از کشاورزان در فصل برداشت اقدام به خرید کیسه گونی دست دوم جهت انتقال محصولات کشاورزی از باغ یا زمین تا انبار جهت بسته بندی  می نمایند.
 2. قطعه سازی:  برای جابجایی قطعات فلزی  یا پلاستیکی تولید شده برای رنگ کاری یا تراشکاری داخل کارگاه و کارخانه از کیسه گونی پلاستیکی دست دوم استفاده  می کنند .
 3. معادن: در برخی از معادن در جابجایی مواد اولیه و سنگهای معدن از انواع کیسه گونی پلاستیکی و جامنبو دست دوم استفاده می نمایند .
 4. پروژه های ساختمانی: پروژه ساختمانی و عمرانی در هنگام تخریب و بازسازی برای انتقال نخاله های ساختمانی برای خارج از پروژه و خارج از شهر از کیسه‌های پلاستیکی دست دوم استفاده می کنند . تا با کمترین هزینه نخاله  های ساختمانی را به خارج از شهر انتقال دهند.

کیسه گونی بافی

بسیاری از افراد و تاجران  به دنبال خرید کیسه گونی دست دوم و صادرات به کشورهای افغانستان و عراق و… می باشند. جهت خرید عمده انواع کیسه گونی دست دوم و صادرات به عراق و افغانستان  و پاکستان می توانید با مشاوران فروش این مجموعه تماس بگیرید و استعلام قیمت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک .

حتما ببینید

خرید گونی

فروش گونی پودر سنگ زیر قیمت بازار در خرم آباد

گونی پلاستیکی جهت بسته بندی و حمل و نقل بسیاری از محصولات معدنی و شیمیایی …

تماس با مشاور فروش