خانه / کیسه جامبو / خرید گونی آرد از تولیدی در اراک

خرید گونی آرد از تولیدی در اراک

قیمت خرید گونی آرد در سمنان و نیشابور و گرگان چه تفاوتی دارد ؟

جهت سفارش عمده خرید گونی آرد در همدان و خرم آباد به اهواز به کجا مراجعه کنیم ؟

کیسه جامبو چه کاربردی دارد و در کدام شهرها تولید می گردد؟

 

بسیاری از کارخانجات آرد جهت خرید گونی مورد نیاز خود با کارخانجات گونی بافی قرارداد می بندند .خرید گونی آرد توسط کارخانه های آرد سازی با کمترین قیمت در این گروه تولیدی امکان پذیر می باشد.

خرید گونی آرد

قیمت خرید گونی آرد در سمنان و نیشابور 

بسیاری از محصولات فله و پودری و آرد شده جهت منزل بسته بندی از انواع کیسه گونی پلاستیکی استفاده می کنند. در صنایع مختلف مانند :

 • صنایع غذایی
 • کشاورزی
 • صنایع شیمیایی
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع معدنی
 • صنایع ساختمانی
 • صنایع دارویی
 • و..

از انواع کیسه گونی جهت حمل و نقل و بسته بندی و جابجایی و فروش محصولات و صادرات استفاده می شود. یکی از مهمترین موارد مصرف انواع کیسه گونی جهت بسته بندی و حمل و نقل آرد گندم و آرد برنج و آرد نخودچی می باشد. کارخانجات آسیاب انواع محصولات کشاورزی مانند گندم و برنج و نخود جهت خرید گونی آرد اقدام به مذاکره مستقیم و کارخانجات گونی بافی می نمایند تا بتوانند با پایین ترین قیمت خرید نمایند .

چاپ برند و مشخصات آرد بسیار مهم می باشد . جهت خرید گونی آرد به قیمت درب کارخانه در سمنان و گرگان و مشهد و دیگر شهرها می توانید گروه‌تولیدی آوید تماس بگیرید و از مشاوران فروش این مجموعه استعلام‌قیمت نمایید. قیمت خرید گونی آرد به صورت عمده با توجه به تیراژ سفارش کارخانجات آرد متفاوت می باشد .

خرید گونی آرد

همچنین نوع چاپ روی کیسه و گونی و تعداد رنگ آن در قیمت نهایی خرید گونی آرد تاثیر گذار است. قیمت گونی آرد در ابعاد ۷۰ درصد ۱۰ حداقل 950 تومان می باشد که با توجه به نوع مواد اولیه و نوع نخ و نوع دوخت مد نظر مشتری تفاوت قیمت خواهیم داشت.

 

 سفارش عمده خرید گونی آرد در همدان و خرم آباد  

با توجه به خودکفایی گندم  و تولیدات کشاورزی در حوزه گندم بسیار مورد توجه مسئولان قرار دارد و کارخانجات آرد در سراسر کشور به عنوان یکی از صنایع استراتژیک مشغول به فعالیت می باشند. خرید  از کارخانه گونی بافی به قیمت درب کارخانه برای کارخانجات آرد بسیار مهم است. چرا که تیراژ تولید بسیار بالایی دارد و کارخانجات آرد تمایل دارند که با ارزانترین قیمت انواع گونی آرد را خریداری نمایند .

 

خرید گونی آرد

با توجه به مهم بودن آردگندم و بهداشتی بودن آن لازم است در تولید گونی آرد بسیار دقت شود .چرا که با سلامت و زندگی مردم ارتباط دارد و بهداشتی بودن خط تولید و مواد اولیه مورد استفاده جهت تولید گونی آرد بسیار مهم است. جهت خرید عمده گونی آرد در شهرهای همدان و خرم آباد و شهرکرد اصفهان می توانید با مراجعه به کارخانجات گونی بافی در نزدیکترین شهر ثبت سفارش نمایید. ضمنا  می توانید با مشاوران فروش این مجموعه تماس گرفته و استعلام قیمت فرمایید.

 

 

کیسه جامبو چه کاربردی دارد و در کدام شهرها تولید می گردد ؟

استفاده از انواع کیسه جامبو در صنایع مختلف جهت حمل و نقل بسیار متداول گردیده است. بسیاری از محصولات جهت صادرات دریایی و زمینی از انواع کیسه جامبو استفاده می کنند . بسیاری از صنایع معدنی جهت حمل و نقل مواد اولیه از معادن به کارخانجات فرآوری از انواع کیسه جامبو استفاده می کنند.

در واقع کیسه جامبو یا بیگ بگ یکی از کالاهای استراتژیک در تمامی صنایع محسوب می‌شود و بسیاری از کارخانجات جهت حمل و نقل و انبار کردن و جابجایی محصولات و مواد اولیه خود از کیسه جامبو استفاده می نمایند. برخی از صنایع که  بسیار زیاد  از جامبو بگ استفاده استفاده می‌کنند عبارتند از:

 1. صنایع شیمیایی
 2. صنایع غذایی
 3. صنایع کشاورزی
 4. صنایع معدنی
 5. صنایع ساختمانی
 6. صنایع پتروشیمی
 7. صنایع دارویی
 8. صنایع نظامی
 9. و..

خرید گونی جامبو

استفاده از کیسه جامبو بگ با توجه به وزن محصول و همچنین نوع بافت و نوع درب و روش های تخلیه و بارگیری بسیار متفاوت می باشد. انواع کیسه جامبو بگ با توجه به ابعاد مورد نظر مشتری با توجه به موارد زیر قابل تولید می باشد که عبارتند از:

 1. نوع درب کیسه جامبو
 2. نوع کف کیسه جامبو
 3. تعداد تسمه کیسه جامبو
 4. نوع نخ جامبو بگ
 5. ماشین آلات گونی بافی
 6. نوع بافت کیسه جامبو
 7. لمینت بودن کیسه جامبو
 8. داشتن لایه نایلون پلی اتیلن
 9. و..

کیسه جامبو در شهرهای مختلفی مانند تهران و اراک و اصفهان و تبریز و اهواز و شیراز و … تولید می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک .
تماس با مشاور فروش