خانه / کیسه جامبو / تولید و فروش گونی پارچه ای با ارزان ترین قیمت

تولید و فروش گونی پارچه ای با ارزان ترین قیمت

جهت خرید مستقیم از کارخانه تولید و فروش گونی پارچه ای در تبریز و رشت به کجا مراجعه کنیم ؟

قیمت تولید و فروش گونی پارچه ای در تهران و کرج چه تفاوتی دارد؟

جهت صادرات گونی پلاستیکی به کشورهای روسیه و ترکیه و پاکستان و ارمنستان چه کار کنیم ؟

قیمت تولید و فروش گونی جامبو صادراتی چقدر است؟

بسیاری از تولیدکنندگان گونی و کارخانجات گونی بافی امروز اقدام به تولید و فروش گونی به صورت مستقیم و به قیمت درب کارخانه می نمایند . بسیاری از مشتریان جهت خرید صادراتی و ارسال گونی به کشورهای همسایه تمایل دارند تا به صورت مستقیم از تولید کنندگان و کارخانجات خرید نمایند.

تولید و فروش گونی پارچه ای

خرید مستقیم از کارخانه تولید و فروش گونی پارچه ای در تبریز و رشت 

با توجه به نوع محصول مورد نظر جهت بسته بندی و حمل و نقل می توان از گونی پلاستیکی یا پارچه ای یا کنفی استفاده نمود. برخی از محصولات مانند برنج یا نمک به صورت عمده از انواع کیسه گونی پارچه ای جهت حمل و نقل و بسته بندی استفاده می کنند و در بازار مصرف به فروش میرسند. معمولاً جنس گونه پارچه ای از انواع پارچه متقال میباشد که با توجه به نوع محصول کیفیت های مختلفی جهت دوخت و برش پارچه ای استفاده می شود .

تولید و فروش گونی پارچه ای

جهت خرید مستقیم از درب کارگاه گونی بافی پارچه ای در شهرهای رشت و تبریز و اصفهان و دیگر شهرها می توانید به کارگاه های گونی بافی پارچه ای مراجعه نمایید . یا با خرید پارچه مورد نیاز از جنس متقال به کارگاه های گونی بافی و کارهای دوخت تحویل داده و سفارش تولید انواع گونی پارچه ای را بدهید. ضمنا می توانید جهت خرید مستقیم از درب کارخانه در شهرهای مختلف مانند تبریز و اصفهان و رشت و همدان جهت بسته بندی و حمل و نقل در برخی محصولات مانند برنج و نمک با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و استعلام‌قیمت نمایید.

تولید و فروش گونی پارچه ای

قیمت تولید و فروش گونی پارچه ای در تهران و کرج 

تولید و فروش گونی پارچه ای در شهرهای مختلف انجام انجام می‌شود و از سالیان گذشته کارهای مختلف اقدام به تولید و فروش گونی پارچه ای و دوخت آن می نمایند که در موارد متعددی مصرف می شود. قیمت تولید و فروش گونی پارچه با توجه به نوع ماشین‌آلات و نوع دو تفاوت دارد. اما مهمترین دلیل تفاوت قیمت تولید و فروش پارچه در شهرهای تبریز و اصفهان و رشت نوع پارچه متقال مورد استفاده می باشد .کیفیت انواع پارچه متقال متفاوت بوده و تاثیر زیادی در قیمت تمام شده تولید و فروش پارچه ای دارد.

تولید و فروش گونی پارچه ای

صادرات گونی پلاستیکی به کشورهای روسیه و ترکیه و پاکستان و ارمنستان 

رشد صنایع مختلف در کشورهای همسایه استفاده بسیار زیادی از انواع کیسه گونی جهت حمل و نهاد اولیه محصولات به آن کشورهای مختلف گردیده است . با توجه به ارزان بودن هزینه ها و کاهش ارزش ریال نسبت به دلار و دیگر ارزهای رایج کشورها بسیاری از همسایگان ایران و کشورهای دیگر جهت خرید انواع کیسه گونی پلاستیکی کوچک و کیسه جامبو جهت خرید به ایران مراجعه می کنند. یا بسیاری از صادرکنندگان جهت حمل و نقل محصولات و ارسال و صادرات محصولات به کشور همسایه از انواع کیسه گونی های و کیسه های جامبو ایرانی استفاده می‌کنند .که بسیار ارزان قیمت می باشد و کیفیت بسیار بالایی دارد.

 

تولید و فروش گونی

جهت ثبت سفارش و استعلام قیمت جهت صادرات به کشورهای ارمنستان روسیه و ترکیه و پاکستان و عراق و دیگر کشورها می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و اطلاعات کسب نمایید.

قیمت تولید و فروش گونی جامبو صادراتی 

تولید و فروش کیسه جامبو بسیار سود بالایی دارد. بسیاری از کارخانجات در سال‌های اخیر اقدام به تولید و فروش انواع کیسه جامبو جهت صادرات به کشور همسایه می نمایند. بسیاری از محصولات نیز جهت صادرات از انواع کیسه جامبو استفاده می‌کنند. مانند کارخانجات سیمان و محصولات غذایی و همچنین معادن و کارخانجات شیمیایی و پتروشیمی. قیمت تولید و فروش انواع کیسه جامبو به عوامل متعددی بستگی دارد که عبارتند از:

  1. ابعاد و اندازه
  2. تعداد تسمه
  3. نوع درب کیسه جامبو
  4. لمینت بودن
  5. لایه نایلون داخلی
  6. نوع چاپ روی کیسه
  7. و..

تولید و فروش گونی جامبو

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک .

حتما ببینید

خرید گونی

فروش گونی پودر سنگ زیر قیمت بازار در خرم آباد

گونی پلاستیکی جهت بسته بندی و حمل و نقل بسیاری از محصولات معدنی و شیمیایی …

تماس با مشاور فروش