خانه / رول گونی پلاستیکی / تفاوت قیمت فروش گونی ضایعاتی اصفهان و زنجان

تفاوت قیمت فروش گونی ضایعاتی اصفهان و زنجان

خرید و فروش گونی ضایعاتی اصفهان و شیراز و مشهد و.. بسیار رواج دارد. الزامات زیست محیطی نیز لزوم بازیافت ضایعات گونی را دوچندان میکند.
در این مقاله میخوانید:

قیمت گونی پلاستیکی متری جهت صادرات به ترکمنستان و افغانستان  
 خرید عمده رول گونی پلاستیکی در شیراز و کرمان  
قیمت فروش گونی ضایعاتی اصفهان و زنجان چه تفاوتی دارد؟
فرآیند تولید گونی پلاستیکی لمینت چگونه می باشد؟
گونی کنفی چیست و چه کاربردهایی دارد؟
……

قیمت گونی ضایعاتی

قیمت گونی پلاستیکی متری جهت صادرات به ترکمنستان و افغانستان

گونی پلاستیکی به صورت رول گونی و یا دوخته شده به فروش می‌رسد. گونی پلاستیکی متری معمولاً به صورت رول در انواع مختلف تولید و عرضه می شوند . گونی پلاستیکی در انواع مختلف و دو صورت کلی قابل تولید می باشد که عبارتند از :

 • رول گونی گردباف
 • رول گونی تخت

رول گونی پلاستیکی گرد باف معمولاً جهت گونیدوزی استفاده می‌شود. رول گونی پلاستیکی تخت که به‌عنوان گونی نمای ساختمان معروف است ، در ابعاد دو و سه و چهار متری به فروش میرسد.

قیمت گونی نما

قیمت صادرات گونی پلاستیکی متری به پاکستان و افغانستان و ترکمنستان با توجه به نوع آن و ابعاد آن متفاوت می باشد.جهت استعلام قیمت فروش گونی پلاستیکی متری می توانید به کارخانجات تولید گونی و گونی بافی در تبریز و مشهد و اصفهان و تهران و دیگر شهرها مراجعه نمایید یا با مشاورین فروش این مجموعه به صورت اینترنتی در تمام ایام هفته تماس بگیرید و مشاوره نمایید.

خرید عمده رول گونی پلاستیکی در شیراز و کرمان

رول گونی پلاستیکی گردباف  معمولاً جهت گونی دوزی استفاده می شود . این گونی در انواع مختلف تولید می‌شود .برخی از انواع رول گونی پلاستیکی عبارتند از :

 1. رول گونی پلاستیکی ساده
 2. رول گونی پلاستیکی لمینت
 3. رول گونی پلاستیکی صدفی
 4. رول گونی پلاستیکی شیشه ای
 5. رول گونی پلاستیکی عریض
 6. رول گونی پلاستیکی نما

 

گونی پلاستیکی نمای ساختمان معمولاً در انواع مختلف تولید می شود. برخی از انواع گونی پلاستیکی نما ساختمان عبارتند از :

 1. رول گونی پلاستیکی معمولی
 2. رول گونی پلاستیکی ضد آفتاب
 3. رول گونی پلاستیکی ضد آب
 4. رول گونی پلاستیکی ضد آب و ضد آفتاب

قیمت گونی رولی

جهت خرید عمده رول گونی پلاستیکی در کرمان و شیراز و اصفهان می‌توانید به کارخانجات تولید کیسه گونی و گونی بافی در شیراز و اصفهان مراجعه نمایید . کارخانجات ابر سیمین در شیراز از بزرگترین کارخانجات گونی بافی در ایران میباشد که میتوانید به صورت مستقیم با نمایندگان فروش این مجموعه تماس بگیرید.کارخانجات گونی بافی در اصفهان نیز انواع رول گونی در ابعاد مختلف تولید می کنند. معمولاً کیسه بافی اصفهان که در شهرک صنعتی مورچه خورت فعالیت می‌کنند انواع رول گونی پلاستیکی ضخیم و سنگین تولید می نماید.

قیمت خرید عمده رول گونی پلاستیکی در شیراز و کرمان با توجه به ابعاد آن و کیفیت بافت و موارد متعدد دیگر مشخص میشود . عوامل مختلفی که در تعیین قیمت عمده رول گونی پلاستیکی در اصفهان و شیراز و تهران تاثیرگذار است که عبارتند از :

قیمت گونی الوان

 • نوع ماشین آلات گونی بافی
 • تیراژ تولید
 • ابعاد رول گونی پلاستیکی
 • یووی بودن رول گونی پلاستیکی
 • لمینت بودن رول گونی
 • میزان مواد اولیه بازیافتی هنگام تولید
 • قیمت مواد اولیه در بورس
 • قیمت جهانی مواد اولیه پلی پروپیلن
 • کیفیت بافت گونی پلاستیکی
 • و موارد دیگر

جهت خرید عمده رول گونی پلاستیکی در شیراز و اصفهان و کرمان می توانید با مشاورین فروش این مجموعه به راحتی تماس گرفته و استعلام قیمت نمایید.

قیمت فروش گونی ضایعاتی اصفهان و زنجان

در بسیاری از کشورها با توجه به الزامات زیست محیطی و قوانین شدید بین المللی، جهت بازیافت انواع محصولات پلاستیکی و صنعتی و شیمیایی صنعت بازیافت بسیار توسعه پیدا کرده است . در ایران نیز تجهیزات و خط بازیافت انواع محصولات مختلف پلاستیکی و فروش محصولات بازیافت شده بسیار رواج پیدا کرده است. بازیافت محصولات پلیمری مانند پلی پروپیلن و پلی اتیلن سود بسیار خوبی دارد و افراد مختلف در شهرهای تهران و کرمان و شیراز و اهواز و دیگر شهرها اقدام به خرید و فروش ضایعات گونی پلاستیکی و نایلون ها و انواع پلاستیک های پلیمری و پی وی سی می‌نمایند.

قیمت گونی ضایعاتی

قیمت فروش گونی ضایعاتی اصفهان و زنجان و تبریز و دیگر شهرها با هم تفاوت دارد. عوامل مختلفی در قیمت فروش گونی ضایعاتی اصفهان و تهران و شهرهای دیگر تاثیرگذار است که عبارتند از :

 • کیفیت ضایعات گونی
 • میزان پوسیدگی گونی پلاستیکی
 • نوع موادی که درون کیسه گونی وجود داشته
 • توناژ کیسه گونی پلاستیکی
 • نوع کیسه های گونی پلاستیکی
 • پرسی بودن ضایعات گونی
 • و موارد دیگر

جهت استعلام قیمت فروش ضایعات گونی اصفهان و تهران و تبریز و دیگر شهرها می توانید با مشاورین فروش این مجموعه در تمام ایام هفته تماس بگیرید. فروش ضایعات گونی به قیمت روز انجام می‌شود.

فرآیند تولید گونی پلاستیکی لمینت

تولید کیسه گونی های پلاستیکی در کارخانجات گونی بافی به صورت سنتی و مدرن در شهرهای مختلف مانند تهران و شیراز و اصفهان و تبریز اهواز انجام می‌شود.  کارخانجات گونی بافی در سالیان اخیر با ماشین آلات اتوماتیک اروپایی و اتریشی به بهره‌برداری رسیدند. خطوط تولید از بالاترین کیفیت در بین انواع خطوط تولید کیسه گونی برخوردار می باشد .تولید کیسه گونی پلاستیکی در انواع مختلف انجام می‌شود که عبارتند از :

 • گونی پلاستیکی ساده
 • گونی پلاستیکی شیشه ای
 • گونی پلاستیکی لمینت
 • گونی پلاستیکی سیمان
 • گونی پلاستیکی کامپوزیت
 • گونی جامبو
 • کیسه گونی نایلون دار
 • و غیرهتولید گونی لمینت

فرایند تولید کیسه گونی پلاستیکی در کارخانجات مختلف تفاوت دارد اما به طور کلی تولید انواع کیسه گونی پلاستیکی لمینت عبارتند از:

 1. ریسندگی : در این مرحله اولیه پلی پروپیلن به همراه مواد افزودنی دیگر در اکسترودر ذوب شده و از انتهای آن به صورت رشته‌های ۶۴ تایی خارج شده و در تونل آب یا باد سرد می گردد . سپس به دور قرقره ها تابیده می‌شود .
 2. بافندگی : در این مرحله  گونی بافی با سرعت بسیار زیاد رول گونی پلاستیکی در رنگ های مختلف و ابعاد مختلف بافته می شود.
 3. چاپ :در مرحله رول گونی پلاستیکی با روش های مختلف رنگ های متفاوت چاپ می شود.چاپ کیسه گونی تاثیر بسیار زیادی در بازاریابی و جذب مشتری و فروش محصولات مختلف در بازار ایفا می کند
 4. لمینت کردن : لمینت کردن کیسه گونی بر روی رول گونی پلاستیکی انجام میشود .به نحوی که مواد پلی اتیلن مذاب بر روی رول گونی پلاستیکی ریخته می‌شود و به روی آن می چسبد.
 5. دوخت و برش : در این مرحله که آخرین مرحله تولید کیسه گونی می باشد ، با توجه به ابعاد مورد نظر مشتری رول گونی پلاستیکی به صورت گرم یا سرد و به صورت زیگزاگ برش خورده و انتهای آن به صورت یک لایه دو لایه دوخته می شود.

تولید گونی

گونی کنفی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

استفاده از بنیه پارچه ای و کنفی از سال ها پیش در کشورهای مختلف رواج داشته است . استفاده از کیسه گونی های کنفی جهت بسته بندی مواد غذایی و معدنی و شیمیایی کاربرد داشته . امروزه استفاده از گونی کنفی مقرون به صرفه نمی باشد.  زیرا عمده گونی کنفی در ایران وارداتی می باشد که با توجه به افزایش قیمت دلار استفاده از گونی کنفی مقرون به صرفه نمی باشد.

خرید گونی کنفی

این گونی ها از گیاه کنف تولید می‌شود و از کشورهای هند و چین و بنگلادش و پاکستان به ایران وارد می‌گردد  . گونی های کنفیمعمولا به صورت رول یا کیسه گونی رواج دارد و گونی کنفی درجه ۲ معمولاً جهت قیرگونی استفاده می‌شود .از رول گونی کنفی درجه ۱ جهت دوخت کیسه گونی های کنفی نیز استفاده می شود . گونی کنفی در ضخامت های مختلف نیز به صورت آماده و یکجا تولید می‌شود.

خرید گونی کنفی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره تماس و واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidbags@
اینستاگرام: avidbags@
آدرس سایت: www.avidbag.com
پست الکترونیکی: avidbag@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

حتما ببینید

تولید رول گونی

لیست قیمت فروش گونی شیراز در سال ۱۴۰۰

خرید و فروش کیسه گونی برای بسته بندی محصولات مختلف صنعتی و شیمیایی و غذایی …

مشاوره