خانه / گونی پلاستیکی / خرید از درب کارخانه تولید گونی پلاستیکی شیراز

خرید از درب کارخانه تولید گونی پلاستیکی شیراز

مرکز تولید گونی پلاستیکی شیراز و اصفهان و بندرعباس کجاست؟

جهت صادرات انواع کیسه گونی کشورهای ترکیه و پاکستان و روسیه چه کار کنیم؟

تولید گونی پلاستیکی در شیراز و اهواز چه تفاوتی دارد ؟

جهت خرید عمده گونی پلاستیکی با قیمت درب کارخانه در  رشت و مشهد به کجا مراجعه کنیم؟

 

شیراز که از مراکز تولید انواع کیسه گونی جهت مصرف در صنایع مختلف مشهد با توجه به نزدیک بودن شیراز به شهرهای جنوبی ایران بسیاری از محصولات جهت صادرات از بندرهای جنوب ایران انجام می‌شود و نیاز به انواع کیسه گونی جهت بسته بندی و جابجایی و حمل و نقل صادرات بار وجود دارد.

تولید گونی پلاستیکی شیراز

 

مرکز تولید گونی پلاستیکی  در  اصفهان و بندرعباس 

تولید گونی پلاستیکی در شهرهای مختلف مانند شیراز و اصفهان و تبریز و مشهد و اهواز و غیره انجام می شود که از سالیان بسیار دور کارگاه سنتی مشغول به فعالیت و گونی بافی هستند .مرکز تولید گونی پلاستیکی در شیراز و تبریز و اصفهان و بندرعباس و یزد و دیگر شهرها در حاشیه شهر یا شهرک های صنعتی می باشدکه در سالیان گذشته کارخانجات بزرگ مدرن با ماشین آلات جدید در کشور راه اندازی شده و در تیراژ بسیار بالا اقدام به تامین نیازهای داخل و خارج از کشور جهت حمل و نقل و بسته بندی با استفاده از انواع کیسه گونی و کیسه جامبو می نمایند.

تولید گونی پلاستیکی شیراز

صادرات انواع کیسه گونی کشورهای ترکیه و پاکستان و روسیه

نیاز روز افزون صنایع مختلف جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات خود جهت ارسال به بازار و یا فروش به مشتریان خود در شهرهای دیگر یا کشورهای دیگر سر و توسعه روز افزون صنعت گونی بافی و تولید گونی پلاستیکی گردیده است بسیاری از کشورهای همسایه جهت خرید انواع کیسه گونی جهت حمل و بسته بندی محصولات خود به ایران مراجعه می نمایند .چرا که تولید گونی پلاستیکی در ایران بسیار مقرون به صرفه می باشد و با توجه به ارزش ریال در برابر دلار بسیار توجیه اقتصادی دارد. لذا صادرات انواع کیسه گونی و کیسه جامبو و رول گونی به کشورهای همسایه ایران در سال های اخیر بسیار رشد نموده است.

تولید گونی پلاستیکی شیراز

جهت ثبت سفارش و مشاوره فروش صادراتی به کشورهای همسایه ایران مانند ترکیه و پاکستان و عراق و روسیه و ترکیه و کشورهای حاشیه خلیج‌فارس می توانید با مشاورین فروش این مجموعه از طریق راه های ارتباطی که در اینجا درج گردیده تماس بگیرید و استعلام قیمت نمایید.

 

تفاوت تولید گونی پلاستیکی شیراز و اهواز 

فرایند تولید  گونی پلاستیکی کمی متفاوت می باشد و به دو دسته کلی سنتی و مدرن تقسیم می‌شود. در کارخانجات گونی بافی سنتی کار تولید و چاپ و دوخت و برش انواع کیسه گونی و صورت تک به تک انجام می‌شود. اما در کارخانجات مدرن با ماشین آلات اتوماتیک به صورت پیوسته و بدون دخالت دست و یا کارگران به صورت یکپارچه و در تیراژ بالا سرعت بسیار زیاد انجام می گردد .

 

 تولید گونی پلاستیکی شیراز

تولید گونی پلاستیکی  شیراز و اصفهان و تبریز با توجه به نوع مواد اولیه مصرفی نیز متفاوت می‌باشد. چرا که برخی از کارخانجات با استفاده از گرانول پلی پروپیلن درجه یک اقدام به تولید الیاف و سپس گونی بافی می نمایند. اما برخی کارگاه ها از انواع پلی پروپیلن ضایعاتی و درجه دوم نیز جهت تولید و گونی بافی استفاده می کنند که کیفیت نهایی کیسه گونی پلاستیکی متفاوت خواهد بود. ضمناً نوع دوخت و نوع نخ مصرف شده جهت آن بر کیفیت گونی بسیار موثر می باشد .کیفیت چاپ نیز با توجه به ماشین آلات مدرن پیشرفته و یا قدیمی بسیار در نوع رنگ بندی کیسه گونی پلاستیکی موثر می باشد .شما می توانید با سفارش به کارخانجات گروه تولیدی آوید از بهترین کیفیت و بالاترین میزان رضایت در چاپ بر روی گونی های پلاستیکی برخوردار شوید.

مراحل تولید الیاف پلی پروپیلن در کارخانه گونی بافی

خرید عمده گونی پلاستیکی با قیمت درب کارخانه در  رشت و مشهد 

برخی مشتریان تمایل دارند جهت خرید عمده به صورت مستقیم با کارخانجات وارد معامله و مذاکره شوند و سفارش های عمده خود را مستقیم به کارخانجات تولید گونی پلاستیکی ارائه نمایند و بتوانند قیمت درب کارخانه قرارداد بسته و خرید نمایند. ضمنا بسیاری از مشتریان صادراتی انواع کیسه گونی از کشورهای همسایه تمایل دارند به صورت مستقیم از درب کارخانه خرید نمایند و قیمت درب کارخانه قرار داد بسته و اقدام به صادرات به کشورهای همسایه نمایند. جهت خرید قیمت درب کارخانه و خریدمستقیم از کارخانجات گونی بافی می توانید با مشاورین فروش ما تماس گرفته و ضمن استعلام‌ قیمت از نحوه تولید و همچنین هماهنگی جهت بازدید از خط تولید اقدام نمایید.

تولید گونی پلاستیکی شیراز

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
دفتر فروش :تهران . شهرری . میدان بسیج //ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی گرمسار
تماس با مشاور فروش