خانه / گونی پلاستیکی / تفاوت قیمت فروش گونی شکر در مشهد و گرگان

تفاوت قیمت فروش گونی شکر در مشهد و گرگان

کیسه گونی پلاستیکی جهت بسته بندی و فروش مواد غذایی مانند آرد شکر و حبوبات و سایر محصولات کشاورزی و شیمیایی استفاده می شوند. قیمت فروش گونی شکر و آرد و حبوبات و مواد شیمیایی با توجه به ابعاد و گرماژ گونی در کارخانجات تبریز و اصفهان و تهران متفاوت است.

در این مقاله می خوانید:
گونی جامبو دست دوم در چه ابعاد و مدل‌هایی به فروش می‌رسد؟
خریداران گونی پلاستیکی دست دوم چه کسانی هستند؟
گونی کنفی چه کاربردهایی دارد؟
قیمت فروش گونی شکر در مشهد و گرگان چقدر است؟
…..گونی جامبو دست دوم

گونی جامبو دست دوم در چه ابعاد و مدل‌هایی به فروش می‌رسد؟

گونی جامبو کیسه های بزرگی از جنس پلی پروپیلن می باشد که در اطراف آن چند بند دوخته می شود . کیسه های جامبو در ابعاد مختلف قابل تولید می باشد و جهت حمل و نقل و جابجا کردن بسیاری از محصولات فلزی و پودری و خاک در وزن زیاد قابل استفاده می باشد . جامبوبگ و بیگ بگ در صنایع مختلفی استفاده می گردد. برخی از این صنایع عبارتند از:

 • صنایع معدنی
 • صنایع شیمیایی
 • صنایع کشاورزی
 • صنایع نفتی
 • صنایع دارویی
 • صنایع دامی
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع نظامی
 • صنایع معدنی
 • صنایع ساختمانی
 • و غیره

بسیاری از مواد اولیه با استفاده از کیسه های جامبو به کارخانجات ارسال میشوند و پس از تخلیه کیسه های جامبو به عنوان دست دوم یا ضایعات به فروش می رسد. در سالیان اخیر با توجه به الزامات زیست محیطی بسیاری از کارخانجات و معادن جهت حمل و نقل انبار کردن محصولات و یا ضایعات صنعتی مجبور به استفاده از کیسه جامبو می باشند . با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه پلی پروپیلن قیمت تولید کیسه های جامبو در سال ۹۹بسیار افزایش پیدا کرد. این دلیل باعث شد تا کارخانجات و معادن به دنبال استفاده از انواع گونی جامبو دست دوم قیمت ارزانتر باشند .

 

قیمت فروش گونی جامبو

قیمت فروش گونی جامبو دست دوم در شهرهای مختلف مانند تبریز و اصفهان و کرمان و سنندج و اهواز متفاوت می‌باشد . کیسه جامبو در ابعاد مختلف از ارتفاع ۹۰ سانت تا ۲۰۰ سانتی معمولا تولید می گردد. طول و عرض متعارف برای تولید کیسه جامبو بین ۹۰ تا ۱۱۰ سانتی متر می باشد که با توجه به سفارش مشتری قابل تغییر و تولید می باشد.

 

قیمت جامبو دست دوم

خریداران گونی پلاستیکی دست دوم در مشهد  

بسته بندی محصولات مختلف غذایی و شیمیایی و صنعتی و معدنی جهت عرضه در بازارهای داخل و خارج از کشور و انبار کردن  بسیار لازم و ضروری می‌باشد. بسته بندی  محصولات مختلف با استفاده از متریال های مختلفی انجام می شود.  برخی از این انواع بسته بندی شامل بسته بندی های کاغذی بسته بندی نایلونی و بسته بندی کیسه گونی بسته بندی های فلزی و غیره می باشد. بسیاری از مواد اولیه کارخانجات با استفاده از کیسه گونی پلاستیکی خریداری می شود. قیمت فروش گونی شکر و آرد و حبوبات بسیار متفاوت است.

کیسه های گونی پلاستیکی پس از تخلیه مواد اولیه که پاره شده باشد به عنوان ضایعات به فروش می رسد. اما اگر کیسه های مواد اولیه پس از تخلیه سالم باشند و به دقت تخلیه شده باشد به عنوان دست دوم قابل فروش و استفاده مجدد می باشد. افراد بسیاری در شهرهای رشت و تبریز و کرمان و اهواز و خرم‌آباد و مشهد و دیگر شهرها اقدام به خرید و فروش انواع گونی دست دوم در ابعاد مختلف میکنند.گونی دست دوم

یکی از انواع گونی دست دوم که بسیار مورد استفاده در صنایع مختلف می باشد گونی دست دوم آردی و شکری است. فروش گونی شکر و آرد دست دوم بسیار رواج دارد. خریداران عمده انواع گونی پلاستیکی دست دوم عبارتند از :

 • کشاورزان: که در فصل برداشت برای جابجایی موقت محصولات خود از باغ و زمین کشاورزی و بسته بندی نهایی از کیسه گونی پلاستیکی دست دوم آردی و شکری تمیز استفاده می‌کنند.
 • پیمانکاران ساختمانی : که معمولاً جهت تخلیه نخاله های ساختمانی به خارج از شهر از محل پروژه از کیسه‌های پلاستیکی آردی با قیمت ارزان استفاده می‌کنند.
 • قطعه سازان و تراشکاران : در کارگاههای تراشکاری و تولید قطعات فلزی و پلاستیکی برای جابجای قطعات در بخش های مختلف برای آبکاری یا تراشکاری یا بسته بندی یا پرداختکاری از کیسه گونی دست دوم شکری معمولاً استفاده می کنند تا هزینه تولید کاهش یابد.
 • معادن: بسیاری از معادن نیز از انواع کیسه های جامبو دست دوم جهت حمل و نقل مواد اولیه از معادن تا کارخانجات فرآوری استفاده می کنند.

قیمت گونی دست دوم

گونی کنفی چه کاربردهایی دارد؟

در گذشته بسیاری از محصولات معدنی و غذایی با استفاده از کیسه های کنفی بسته بندی و جابجا می شد. در سالیان اخیر استفاده از گونی کنفی بسیار کاهش یافته است . به علت اینکه گونی کنفی معمولا وارداتی می باشد با توجه به افزایش قیمت دلار استفاده از گونی کنفی مقرون به صرفه نمی باشد .گونی کنفی در انواع مختلفی تولید می گردد. گونی کنفی رولی  و کیسه گونی کنفی و البته الیاف و نخ کنفی نیز وارد ایران می‌شود و بسیاری از کارخانجات گونی بافی کنفی در ایران از نخ کنف استفاده می کنند و انواع گونی کنفی می بافند.قیمت گونی کنفی

رول گونی کنفی کاربردهای مختلفی دارد. گونی  کنفی به صورت درجه یک و درجه دو و درجه سه عرضه می شود. کیسه های گونی کنفی نیز به صورت آماده در ابعاد مختلف در کشورهای بنگلادش و پاکستان و هند تولید می شود و وارد ایران می گردد. برخی از ابعاد گونی های کنفی بسیار پر فروش می باشد. جهت استعلام قیمت و خرید رول گونی کنفی یا کیسه گونی کنفی مورد نیاز خود می توانید با مشاورین فروش این مجموعه در تمام ایام هفته از طریق تلفن یا اینترنت در تماس باشید. یکی از کاربردهای گونی کنفی به عنوان تزیینی و تولید محصولات دکوری می باشد. یکی دیگر از کاربردهای عمومی و عمده رول گونی کنفی جهت قیرگونی همراه ایزوگام می باشد . کیسه گونی کنفی نیز جهت حمل و نقل و بسته بندی برخی از محصولات معدنی و غذایی کاربرد دارد.

قیمت گونی کنفی

قیمت فروش گونی شکر در مشهد و گرگان در بهار ۱۴۰۰

محصولات غذایی مختلف جهت بسته بندی و فروش محصولات در بازار داخل و خارج از کشور با استفاده از کیسه گونی بسته بندی می شود . استفاده از کیسه گونی جهت بسته بندی و فروش محصولات مختلف غذایی و شیمیایی بسیار مقرون به صرفه و رایج می باشد. قیمت فروش گونی شکر و نمک و قند و نخود و حبوبات و خشکبار با توجه به فاکتورهای مختلفی مشخص می شود. جهت استعلام قیمت فروش گونی شکر و نمک و حبوبات و خشکبار و سایر محصولات در سال۱۴۰۰ می توانید با مشاورین فروش این مجموعه از طریق تلفنی تماس گرفته و یا بصورت اینترنتی با قیمت ارزان و در سریعترین زمان خریداری نمایید .

فروش گونی شکر

قیمت فروش گونی شکر و آرد و نمک و دیگر محصولات غذایی و شیمیایی در بهار ۱۴۰۰ با توجه به برخی از فاکتورها مشخص می گردد که عبارتند از :

 • قیمت مواد اولیه در بورس
 • قیمت جهانی پلی پروپیلن
 • ابعاد تولید کیسه گونی
 • ماشین آلات گونی بافی
 • تیراژ تولید کیسه گونی
 • نوع چاپ و تعداد رنگ گونی
 • لمینت بودن کیسه گونی
 • یووی بودن کیسه گونی
 • نوع نخ کیسه گونی
 • نوع دوخت کیسه گونی
 • وزن کیسه گونی
 • و موارد متعدد دیگر

قیمت گونی شکر در مشهد و گرگان و تبریز متفاوت می باشد. با توجه به عواملی که ذکر شد قیمت گونی شکر و آرد و نمک در کارخانجات گونی بافی و کارگاه‌های گونی دوزی در تبریز و مشهد و تهران و اهواز و شیراز و نوشهر و گرگان تفاوت دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره تماس و واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidbags@
اینستاگرام: avidbags@
آدرس سایت: www.avidbag.com
پست الکترونیکی: avidbag@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

حتما ببینید

تولید رول گونی

لیست قیمت فروش گونی شیراز در سال ۱۴۰۰

خرید و فروش کیسه گونی برای بسته بندی محصولات مختلف صنعتی و شیمیایی و غذایی …

مشاوره