خانه / کیسه جامبو / قیمت خرید اینترنتی گونی کنفی در سمنان

قیمت خرید اینترنتی گونی کنفی در سمنان

گونی کنفی یا چتایی از هند و بنگلادش وارد می شود و به صورت رول یا گونی دوخته شده در ایران عرضه می شود. شما می توانید جهت سفارش انواع رول گونی چتایی و خرید اینترنتی گونی کنفی با گروه تولیدی آوید تماس بگیرید.
در این مقاله می خوانید:
کیسه جامبو چیست و چه کاربردهایی دارد؟

قیمت فروش عمده گونی جامبو در بندرعباس

تولید انواع کیسه گونی پلاستیکی ارزان در یزد و شیراز

قیمت فروش عمده گونی کنفی در کرج و اصفهان و تبریز چقدر است؟

جهت خرید اینترنتی گونی کنفی در سمنان و یزد و کرمان و همدان چه کار کنیم؟

خرید اینترنتی گونی کنفی

خرید اینترنتی گونی کنفی در سمنان و یزد 

گونی کنفی یا گونی چتایی یا گونی عمدتاً از بنگلادش یا هند وارد میشود. گونی کنفی به صورت درجه یک و درجه دو و درجه ۳ به صورت رول در بازار به فروش می‌رسد . گونی کنفی درجه یک معمولاً جهت بسته بندی و گونی بافی استفاده می‌شود .گونی کنفی درجه ۲ و درجه ۳ بیشتر جهت قیرگونی استفاده می شود .قیمت خرید گونی چتایی با توجه به کیفیت آن متفاوت می باشد.
خرید گونی کنفی
بسیاری از مشتریان جهت پیدا کردن فروشندگان گونی کنفی اقدام به جستجو در فضای مجازی و خرید اینترنتی گونی کنفی می نمایند . جهت خرید اینترنتی گونی کنفی در کرمان سمنان یزد همدان می توانید با مشاورین فروش اینترنتی ما در تمام ساعات شبانه روز تماس بگیرید و استعلام‌قیمت نمایید.

قیمت فروش عمده گونی کنفی در اصفهان و تبریز

فروشندگان عمده گونی کنفی در شهرهای مختلف مانند کرج و اصفهان و تبریز وجود دارند. اما فروشندگان اصلی انواع گونی کنفی در واردکنندگان گونی کنفی و چتایی از بنگلادش می‌باشند که به عنوان گونی بنگال نیز معروف است با قیمت‌های مختلفی به فروش میرسد. قیمت فروش رول گونی کنفی در بهمن ۹۸ در تهران به شرح زیر می باشد:
درجه یک: ۷۵۰۰ تومان
درجه ۲: ۶۰۰۰ تومان
درجه۳ : ۵۰۰۰ تومان
خرید گونی کنفی
قیمت خرید اینترنتی گونی کنفی در تبریز حداقل ۵۰۰تومان گرانتر می باشد. قیمت خرید اینترنتی گونی کنفی در بهمن ۹۸ در اصفهان عبارت است از:
درجه یک: ۸۰۰۰ تومان
درجه ۲: ۶۵۰۰ تومان
درجه : ۵۵۰۰ تومان

تولید انواع کیسه گونی پلاستیکی ارزان در یزد و شیراز

استفاده از انواع کیسه گونی پلاستیکی برای حمل و نقل محصولات مختلف غذایی و شیمیایی کاربرد دارد .صنایع مختلفی از کیسه های گونی پلاستیکی برای حمل و نقل و بسته بندی و انبار کردن محصولات استفاده می‌کنند . کیسه گونی پلاستیکی با توجه به نوع محصول که درون آن قرار می گیرد ویژگی های مختلفی دارد و در ابعاد و کیفیت مختلف تولید می گردد.

کیسه گونی پلاستیکی

برخی از محصولات غذایی و شیمیایی در اثر نفوذ رطوبت فاسد شده و خراب می گردند.  برخی دیگر از محصولات به خاطر پودری بودن و رعایت مسائل بهداشتی قوانین صنعتی باید از کیسه گونه‌های مخصوص استفاده کنند. کیسه گونی پلاستیکی در انواع مختلف تولید می گردد که عبارتند از:

 1. کیسه گونی پلاستیکی ساده
 2. کیسه گونی پلاستیکی ضد آب یا لمینت
 3. کیسه گونی پلاستیکی یووی یا ضد آفتاب
 4. کیسه گونی adstar
 5. کیسه گونی جامبو
 6. کیسه گونی کامپوزیت

کیسه گونی پلاستیکی

تولید انواع کیسه گونی پلاستیکی با توجه به ابعاد و تیراژ تولید و همچنین نوع ماشین آلات گونی بافی قیمت مختلفی در کارخانجات گونی بافی تولید می شود. جهت استعلام قیمت کیسه گونی پلاستیکی می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و به قیمت درب کارخانه خریداری نمایید.

کارگاه گونی دوزی!

کیسه جامبو چیست و چه کاربردهایی دارد؟

کیسه جامبو یا جامبوبگ یا بیگ بگ در صنایع مختلف جهت حمل و نقل و بسته بندی و جابجایی محصولات استفاده می‌شود. بسیاری از محصولات صادراتی نیز به صورت فله ای با استفاده از انواع کیسه جامبو صادر می‌شود .استفاده از  کیسه جامبو در صنایع مختلف مرسوم و متداول می باشد که برخی از این صنایع عبارتند از:
خرید اینترنتی گونی کنفی
 • صنایع ساختمانی
 • صنایع معدنی
 • صنایع شیمیایی
 •  صنایع پتروشیمی
 • صنایع غذایی
 •  کشاورزی
 • صنایع دامی
 • صنایع بهداشتی
 • صنایع فلزی
 • صنایع دارویی
 • صنایع نظامی

دیگر از موارد  مصرف جامبو بگ استفاده از آنها به عنوان سیل بند جهت مهار آب‌های سطحی و جلوگیری از طغیان رودخانه ها   می باشد.  همچنین در جاده سازی جهت جلوگیری از ریزش کوه از انواع کیسه جامبو استفاده می‌شود.

کیسه جامبو

قیمت فروش عمده گونی جامبو در بندرعباس

کیسه جامبو جهت حمل و نقل بسیاری از محصولات فله و پودری و صادرات آن ها به صورت دریایی و زمینی و ریلی کاربرد دارد . قیمت کیسه جامبو برای صنایع مختلف که محصول خود را صادر می نمایند بسیار مهم است است و کارخانجات صادرکننده انواع محصولات به دنبال خرید گونی جامبو با قیمت ارزان می باشند. بسیاری از محصولات که از طریق دریایی از بندرعباس و بوشهر صادر می شود به وسیله کیسه های جامبو تا بندرعباس بوشهر حمل می گردد و در آنجا درون کشتی ها تخلیه می شود. لذا قیمت پایین  کیسه جامبو  برای صادرکنندگان بسیار مهم می باشد.

کیسه جامبو

قیمت فروش عمده کیسه جامبو در بندرعباس و بوشهر برای صادرات برخی از محصولات دیگر از طریق دریایی بسیار مهم می باشد و در بندرعباس محصولات فله درون کیسه جامبو ریخته شده و داخل کشتی ها قرار داده می شود. قیمت فروش کیسه جامبو با توجه به موارد مختلفی مشخص می‌شود ب. رخی از این عوامل عبارتند از :

 1. تیراژ تولید کیسه جامبو
 2. نوع ماشین‌آلات گونی بافی
 3. تعداد بند های کیسه جامبو
 4. نوع درب کیسه جامبو
 5. نوع کف کیسه جامبو
 6. نوع بافت کیسه جامبو
 7. لمینت بودن کیسه جامبو
 8. یووی بودن جامبوبگ
 9. ابعاد کیسه جامبو
 10. و غیره

تولیدوفروش کیسه جامبو !

جهت استعلام قیمت و خرید عمده کیسه جامبوبگ تهران با قیمت ارزان و بندرعباس و بوشهر می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس گرفته و اطلاع کسب نمایید..
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: aviidgroup@
اینستاگرام: aviidgroup.co@
آدرس سایت: www.aviidgroup.ir
پست الکترونیکی: aviidgroup.co@gmail.com
دفتر فروش : تهران‏ خ 15 خرداد ،بازار گونی فروشها
دفتر مرکزی:تهران،سعادت آباد،خ صرافهای شمالی
Message Us on WhatsApp