خانه / رول گونی پلاستیکی / لیست قیمت فروش گونی شیراز در سال ۱۴۰۰

لیست قیمت فروش گونی شیراز در سال ۱۴۰۰

خرید و فروش کیسه گونی برای بسته بندی محصولات مختلف صنعتی و شیمیایی و غذایی رواج دارد . قیمت خرید و فروش گونی شیراز و اصفهان و تهران با توجه به ابعاد و کیفیت گونی متفاوت می باشد.

در این مقاله می خوانید:
رول گونی پلاستیکی چه کاربردهایی دارد؟
گونی پلاستیکی برنج در چه ابعادی تولید می گردد؟
کارخانجات تولید گونی در کدام شهر ها فعالیت می کنند؟
قیمت فروش گونی شیراز در سال ۱۴۰۰ چقدراست؟

…..تولید رول گونی

رول گونی پلاستیکی چه کاربردهایی دارد؟

کارخانجات گونی بافی در ران و کرج و شیراز و تبریز و اصفهان و دیگر شهرها فعالیت می‌کنند. در سالیان اخیر بسیاری از کارخانجات گونه بافی با تجهیزات و ماشین آلات مورد اروپایی و خط تولید استارلینگر اتریشی به بهره برداری رسیدند و بیش از نیاز داخل انواع رول گونی پلاستیکی و کیسه گونی پلاستیکی تولید می‌کنند .گونی پلاستیکی عموماً به صورت گردباف و تخت تولید می‌شود . گونی گردباف معمولاً جهت کیسه گونی دوزی و گونی تخت جهت نمای ساختمان مورد استفاده می باشد و گونی نمای ساختمان در ابعاد و انواع مختلف تولید گردد . جهت پوشش نمای ساختمانها در حال ساخت و ایجاد حصار و فضاسازی در اطراف پروژه ها و زمین ها کاربرد دارد.  یکی دیگر از کاربردهای گونی نما مسقف کردن پروژه های باستانی عمرانی به صورت موقت می باشد.

فروش گونی شیراز

گونی پلاستیکی برنج در چه ابعادی تولید می گردد؟

در گذشته از گونی های پارچه ای نخی یا کنفی برای بسته بندی و حمل و نقل محصولات غذایی و شیمیایی و معدنی استفاده می‌شد. امروزه صنایع مختلف از کیسه گونی پلاستیکی با توجه به قیمت مناسب و کیفیت آن استفاده می کنند. صنایع مختلفی که از کیسه گونی پلاستیکی استفاده می کنند عبارتند  از :

 • صنایع غذایی
 • صنایع معدنی
 • صنایع شیمیایی
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع نفتی
 • صنایع ساختمانی
 • صنایع دارویی
 • صنایع بهداشتی
 • صنایع فلزی
 • و غیره

خرید گونی کنفی

استفاده از کیسه گونی پلاستیکی جهت بسته بندی انواع محصولات غذایی و کشاورزی مانند آرد و گندم و برنج و حبوبات و خشکبار بسیار رواج پیدا کرده است . گونی  پلاستیکی برنج نیز در ابعاد مختلف در بازار داخل و خارج از کشور جهت صادرات و فروش انواع برنج تولید ایرانی یا خارجی استفاده می شود. ابعاد گونی پلاستیکی که جهت بسته بندی برنج مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از:

 • گونی پلاستیکی ۱۰ کیلویی
 • گونی پلاستیکی ۲۰ کیلویی
 • گونی پلاستیکی ۲۵ کیلویی
 • گونی پلاستیکی ۳۰ کیلویی
 • گونی  پلاستیکی ۵۰ کیلویی

قیمت گونی برنج

 گونی پلاستیکی برنج جنس متوسط دارد. استفاده از گونه های نازک یا خیلی ضخیم برای برنج مناسب نمی باشد. بر اساس وزن خاصی گونی برنج در ابعاد مختلف پلاستیکی تولید می‌شود. به عنوان مثال گونی برنج ۱۰ کیلویی معمولاً در ابعاد ۳۰ در ۵۵ تولید می شود . البته از جنس متقال یا اسپان باند   برای آن دسته یا زیپ طراحی می‌شود . گونی پارچه ای نیز بسیار کاربرد دارد . جهت استعلام قیمت گونی پلاستیکی برنج می توانید از طریق اینترنت با تولیدکنندگان کیسه گونی و کارگاه های گونی دوزی آشنا شده و تماس بگیرید . جهت استعلام قیمت فروش گونی برنج و ثبت سفارش انواع کیسه گونی پلاستیکی برنج را در ابعاد مختلف همراه با انواع چاپ تک رنگ و دو رنگ و چند رنگ در ابعاد مختلف می توانید با مشاورین فروش این مجموعه در تمام ایام هفته تماس بگیرید.

 

کارخانجات تولید گونی در کدام شهر ها فعالیت می کنند؟

استفاده از کیسه گونی از قرنها پیش بسته بندی انواع محصولات غذایی و کشاورزی کاربرد داشته است .اولین کارخانه گونی بافی در ایران در رشت در سال ۱۳۱۱ به بهره برداری رسید و انواع گونی کنفی مناسب برای برنج و گندم و کشاورزی و معدنی را تولید نمود . در سال‌های اخیر استفاده از گونی های پلاستیکی بسیار رواج پیدا کرد .تولید رول گونی

کارخانجات مختلفی در شیراز و اصفهان و تبریز و مشهد و کرج و تهران با ماشین آلات جدید اروپایی و مدرن و کاملا اتوماتیک به بهره‌برداری رسیدند. خط تولید گونی بافی معمولاً از کشورهای هند و کره جنوبی یا اتریش یا چین وارد می شود و در شهرهای مختلف راه اندازی می گردد. کارخانجات گونی بافی بزرگی در ایران فعال می باشند.  که از جمله کارخانجات ابر سیمین و خورجین و پینک و کیمیا الیاف و مهربان الیاف در شهرهای مختلف ایران فعالیت می کنند.

فروش کیسه گونی

قیمت فروش گونی شیراز و اصفهان و تبریز بسیار متفاوت می باشد. با توجه به نوع مواد اولیه مصرفی و کیفیت محصولات تولیدی قیمت محصولات کارخانجات مختلف متفاوت می باشند. جهت استعلام قیمت فروش گونی شیراز و اصفهان و تبریز و تهران می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید یا به دفاتر فروش این کارخانجات به صورت مستقیم مراجعه نمایید.

قیمت فروش گونی شیراز در بهار ۱۴۰۰

خرید و فروش کیسه گونی پلاستیکی و پارچه های کنفی در شهرهای مختلف مانند سنندج و تبریز و سیرجان و کرمان و کاشان و ساری و بابل و اردبیل رواج دارد . قیمت فروش گونی کنفی در شیراز در سال ۱۴۰۰ با توجه به قیمت دلار بالا می باشد.جهت خرید عمده گونی کنفی در مورد نیاز خود می توانید به کارگاه های گونی کنفی در مشهد و تهران و شیراز و اصفهان مراجعه نمایید.

قیمت گونی کنفی

کیسه گونی پلاستیکی در انواع مختلف تولید می گردد. قیمت فروش گونی پلاستیکی شیراز و اصفهان و تبریز بسیار متفاوت می‌باشد. عوامل مختلفی در در تعیین قیمت گونی پلاستیکی تاثیرگذار است. برخی از این فاکتورها عبارتند از:

 1. قیمت مواد اولیه در بورس
 2. تیراژ تولید کیسه گونی
 3. قیمت جهانی مود اولیه
 4.  رنگ کیسه گونی
 5. ماشین آلات گونی بافی
 6. کیفیت بافت کیسه گونی
 7. لمینت بودن گونی پلاستیکی
 8. یووی بودن کیسه گونی 
 9. دوخت کیسه گونی 
 10. و موارد دیگر

فروش کیسه گونی

جهت استعلام قیمت فروش گونی شیراز و اصفهان در بهار ۱۴۰۰ میتوانید به دفاتر فروش کارخانجات مراجعه نمایید یا با نمایندگان فروش تماس بگیرید. مشاورین فروش این مجموعه نیز در ایام هفته آماده پاسخگویی و مشاوره به شما عزیزان می باشند. قیمت گونی شیراز در بهار ۱۴۰۰ نسبت به کارخانجات دیگر ارزان تر می باشد . کارخانجات ابر سیمین  شیراز کیفیت بسیار مناسبی دارد و با توجه به قیمت آن برای بسیاری از کارگاه های گونی دوزی مناسب میباشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره تماس و واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidbags@
اینستاگرام: avidbags@
آدرس سایت: www.avidbag.com
پست الکترونیکی: avidbag@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک

حتما ببینید

قیمت گونی ضایعاتی

تفاوت قیمت فروش گونی ضایعاتی اصفهان و زنجان

خرید و فروش گونی ضایعاتی اصفهان و شیراز و مشهد و.. بسیار رواج دارد. الزامات …

مشاوره